To KIIV : mam tam jenom ucet s menom, heslo sem nepovazoval za potrebne a i tak to nejde...ohledne OS, vistu se tam samozrejme nechystam mat trvale, ale proste nemal som na vyber ....tak jak hovoris
Příspěvky odeslané z IP adresy 193.87.115.–
lander
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
To KIIV : mam tam jenom ucet s menom, heslo sem nepovazoval za potrebne a i tak to nejde...ohledne OS, vistu se tam samozrejme nechystam mat trvale, ale proste nemal som na vyber ....tak jak hovoris

© 2003–2026 Programujte.com