Gratulujeme, 3. level!

To není jak práce s buzolou!

Měl bys o svém fantastickém postupu říct ostatním na Twitteru: link

Kritika webových stránek zcela změní svoji funkci. Nyní může do Kritiky vložit svůj web každý a daný web je ihned publikován, neexistuje limit na počet webů/den, není zaručeno, že se na web někdo podívá a zhodnotí jej.
Nově projde každý vložený web procesem schvalování - ve výsledku se tedy k veřejnému hodnocení dostanou pouze takové weby, které mají jistou úroveň a je na nich co hodnotit. Takto zveřejněný web v Kritice zůstane nějakou dobu nahoře; nehrozí tedy, že ho přebije v den zveřejnění další web. Navíc bude mít každý web garantovány reakce - máme tým lidí, který vložený web ohodnotí, poradí co zlepšit, co změnit, případně jakou cestou se vydat. Kdokoliv však může nadále přidat své hodnocení nebo kritiku.

Dále přibude možnost - v případě, kdy nechceš, aby o tvém webu vědělo příliš mnoho lidí a aby jej nezaindexovaly vyhledávače - označit vložený web v Kritice za návrh. Tímto příznakem zajistíš, že vložený web si v Kritice webů bude moct shlédnout pouze registrovaný a přihlášený čtenář Programujte.com.

Změnili jsme také systém hodnocení a některé věci z hodnocení zcela odstranili, případně některé zase sloučili. Naším cílem je, aby se neřešily blbosti, které s webem nemají moc společného.
Díky všem zmíněným i nezmíněným změnám chceme Kritiku webů posunout na zcela jinou úroveň. Koncept bude odlišný od toho aktuálního.

Projde-li v nové Kritice tvůj web (bude-li schválen), budeš mít jistotu, že mu budeme věnovat svůj čas, abychom web zhodnotili a okomentovali a také že dostane dostatečný prostor, aby jej mohli zhodnotit i další uživatelé.
Schvalování nebude nijak přísné; důležité pro nás je, abychom zbytečně nezatěžovali uživatele, tak i nás weby, které jsou postaveny na free šabloně nebo slouží pouze jako MFA.

4. lekce už tě čeká, usmívá se na tebe, přímo se ti směje do ksichtu! :)