Bravo, jsi v druhém levelu!

To bylo trapné, co? Slibujeme, že se polepšíme :)

Opět bys mohl o svém postupu říct ostatním na Twitteru: link

Fórum přinese nové možnosti jak v oblasti moderování - např. spojování podobných vláken, nabídnutí řešení (existuje-li) již při zakládání nového vlákna - tak v oblasti přístupu k informacím. V jednotlivých vláknech lze vybrat příspěvek, který je odpovědí/řešením na položenou otázku. Kdokoliv tak později narazí na toto vlákno, bude mít okamžitý přístup k řešení daného problému bez toho, aby si musel pročítat všechny příspěvky.

Stejně tak mají moderátoři možnost - v případě, kdy tazatel přesto založí vlákno, které se nedávno vyřešilo jinde - takové vlákno uzamknout a spojit jej s vyřešeným vláknem nebo mají možnost k vláknu připsat doplňující informace (např. že probírané postupy nejsou zcela korektní) a mohou tak varovat případné uživatele, že zde asi nenajdou odpověď na svoji otázku.

Nově bude také možné sledovat nejen jednotlivá vlákna, ale i celé diskuze.
Díky novým Událostem - v případě, že jsi registrovaným čtenářem, se dozvíš, že na tebe někdo reaguje, aniž bys toto vlákno či diskuzi ke článku sledoval - a nebudeme tě v tomto případě otravovat ani emailem :).
Zároveň se budou sbírat odznaky - ocenění za určité akce/věci; jeden takový můžeš získat, pokud budeš mezi prvními pěti, kteří se dostanou do 15. levelu.

A nyní šup šup na 3. level!