× Aktuálně z oboru

Programátoři po celém světě dnes slaví Den programátorů [ clanek/2018091300-programatori-po-celem-svete-dnes-slavi-den-programatoru/ ]
Celá zprávička [ clanek/2018091300-programatori-po-celem-svete-dnes-slavi-den-programatoru/ ]

Zkuste si Lineage 2 na oficiálním serveru zadarmo!

[ http://programujte.com/profil/3806-tomas-putschogl/ ]Google [ ?rel=author ]       [ http://programujte.com/profil/118-zdenek-lehocky/ ]Google [ ?rel=author ]       28. 1. 2007       18 180×

Hrajete Lineage 2 (dále jen L2) na nějakém z free serverů a říkali jste si, jaké by to bylo hrát na oficiálním serveru? Asi se většině, tak jako mně, nechce platit (i když ne moc) za přístup na oficiální server. Ale teď máte jedinečnou možnost si zapařit na oficiálnim serveru úplně zadarmo!

OnlineWelten a NCsoft se rozhodli, že rozdají evropanům 70 000 klíčů, aby si mohli na týden zkusit, jak se hraje L2 C5 na oficiálním serveru. Jeden uživatel může mít klíčů více, ale musí vždy při registraci použít odlišný e-mail než u předchozí registrace, a taky bych chtěl upozornit, že vaše postava se nepřenáší z účtu na účet, takže když vám jeden účet vyprší a vy si založíte nový, vaše postava se vám nepřenese a budete muset začít hrát odznova.

Jak na registraci

  1. Pokud nemáte, stáhněte si [ http://files1.games.internode.on.net/download-ad.php?downloadid=3382 ] L2 C5. Je to freeware hra, takže se nemusíte bát, že děláte něco nelegálního. Nabízím i pár jiných odkazů [ http://topdownloads.ru/archives/file/LineageII_C5_Live_Client/1172731.htm ].
  2. Zaregistrujte se na fóru OnlineWelten, nick budete muset zadat při registraci herního účtu.
  3. Vygenerujte [ http://l2.onlinewelten.com/content.php?inc=l2keys ] si klíč.
  4. Zaregistrujte se na www.plaync.com [ http://www.plaync.com ], kde si musíte vytvořit taky účet.

To je vše. Tak rychle, ať vám nevyfouknou všechny klíče!

Zdroj: http://www.lineage2.com

Článek stažen z webu Programujte.com [ http://programujte.com/clanek/2007012802-zkuste-si-lineage-2-na-oficialnim-serveru-zadarmo/ ].