File recovery – Software – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

File recovery – Software – Fórum – Programujte.comFile recovery – Software – Fórum – Programujte.com

 

pawlik0
Grafoman
15. 10. 2008   #1
-
0
-

Prosil bych vás o pomoc. Asi šest hodin jsem programoval jednu hru z Game Makeru(ještě něco si pamatuju). V devět unavený jsem měl otevřené asi tři okna, a omylem jsem zavřel to okno s moji hrou, protože jsem chtěl zavřít jiné. Tak jsem to neuložil :-((

Ale pak jsem zpanikařil a spouštěl jsem znovu uložené soubory, ale ty byly naposledy uložené asi před šesti hodinama tvrdé práce. Až poté jsem si uvědomil, že GM ukládá .gb1 backupy, ze kterých se dá hra znovu načíst. Bohužel jsem je přepsal tím, že jsem spustil starou verzi hry.

Dokáže nějaký file recovery vzít zpátky nahrazený(!) soubor nějak do kratší chvíle(!), když znám jeho přesný název a místo uložení(nečekaně plocha). Nejradši bych skočil z wokna ;-) to je něco jako usnout na backspace ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Tocimanko0
Grafoman
15. 10. 2008   #2
-
0
-

Myslím, že File Scavenger dokáže obnoviť stratené súbory, ale neviem, či prepísané. Dáta na disku prežívajú pomerne dlho. Keď súbor zmažeš, úplne odstránený bude až po nejakom čase, čo ho na HDD nahradia iné zmazané súbory :) Je to zložitý proces. Môžeš vyskúšať.

Have a nice day.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
pawlik0
Grafoman
15. 10. 2008   #3
-
0
-

To Tocimanko : Právě mi běží Recover Files a Back2Life.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
pawlik0
Grafoman
15. 10. 2008   #4
-
0
-

hlásím: Recover Files to nenašel.
edituju: Back2Life taky nic.
:smile10:
edituju: Scavenger je snad demo, obnovuje soubory do pár kilobajtů. alespoň to zkusím najít.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
mates0
Grafoman
17. 10. 2008   #5
-
0
-

Myslím, že přepsaný soubor zpátky nedostaneš. Když programuješ tak ukládej, ukládej a ukládej. Ikdyž to platí nejen pro programování.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
pawlik0
Grafoman
17. 10. 2008   #6
-
0
-

To mates : Tak nic :(
Kdybych skočil z okna, tak mi pls nepište :smile13:

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Tocimanko0
Grafoman
17. 10. 2008   #7
-
0
-

Myslím, že nádej ešte máš...
http://zachrana-dat.cz

Mne uviazli dáta (dosť dôležité) na USB drive... Nemôžem sa k nim nijako dostať, skúšal som Linux aj Windows (škoda mlčať :D ). Usúdil som, že je načase zveriť robotu odborníkom. Práve im píšem mail. Zadarmo od teba HW zoberú na území ČR, SR aj DE, platíš len za robotu a za záchranu platíš len vtedy, keď sa im to podarí. Aspoň tak som to pochopil. Takže keď to tak potrebuješ, zaplať pár stoviek a život ide ďalej.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.85.–
pawlik0
Grafoman
17. 10. 2008   #8
-
0
-

To Tocimanko : Jasně ;-)
Ale jde o to, že v jediný den za rok se mi šest hodin v kuse všechno daří(celý 3D funguje jak má), a o půl desátý zavřu blbý okno. Život jde dál, ale jsou věci, které dokážou neuvěřitelně naštvat..

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
mates0
Grafoman
18. 10. 2008   #9
-
0
-

To Tocimanko : Ale je rozdíl mezi daty na disku, smazanými daty a přepsanými daty. První 2 možnosti jdou většinou obnovit. Přepsané dle mě ne. Ale zkusit to můžeš.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.161.–
Dolmayan
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
19. 12. 2009   #10
-
0
-

Aj keď píšem 2 mesiace neskoro, ja len toľko, že podla mňa sa to dá. Raz som zmazal z usb kľúča jednu seminárku. Otvárala sa z toho kľúča. Keď som následne chcel nejakou obnovou dát zachrániťprácu, našiel som asi 15 tých súborov. Teda každé moje preventívne uloženie spravilo asi to, že sa projekt uložil na vedľajší voľný priestor a starý súbor sa zmazal. Neprepísal sa však na tom istom mieste. Samozrejme že som tie súbory vyťahoval z Lost files, ale našiel som celodennú postupnosť ukladania práce. Fungovalo asi iba 6 tých súborov, ostatné boli poškodené, ale ide o princip že sa to neukladá na seba ale vedľa seba.
Použival som PowerDataRecovery

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.116.–
Dolmayan
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
19. 12. 2009   #11
-
0
-

Hmm, tak rok aj 2 mesiace neskoro :smile1: nevadí, možno pomôže inému

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.116.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Open x file — založil Fonadius

File Filter — založil Forrest

Resource File — založil seberm

[VB] Download file — založil Vojko

File exists — založil kolarcz

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý