Koho tady na fóru si nejvíce vážíte? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Koho tady na fóru si nejvíce vážíte? – Offtopic – Fórum – Programujte.comKoho tady na fóru si nejvíce vážíte? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Yety0
Stálý člen
7. 3. 2009   #1
-
0
-

Já osobně KIIV a Cura.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.102.–
Kapitán A. J. Rimmer vesmírný dobrodruh
Quiark0
Věrný člen
7. 3. 2009   #2
-
0
-

No tohle asi není úplně politicky korektní otázka...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.86.140.–
Yety0
Stálý člen
7. 3. 2009   #3
-
0
-

Quiark napsal:
No tohle asi není úplně politicky korektní otázka...


Podle mě je to nejkorektnější způsob jak někomu poděkovat za aktivitu na fóru.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.102.–
Kapitán A. J. Rimmer vesmírný dobrodruh
Al0
Věrný člen
7. 3. 2009   #4
-
0
-

sebe :smile3:

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.132.–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Quiark0
Věrný člen
7. 3. 2009   #5
-
0
-

To Yety : Jo, ale co když se na někoho zapomene? :)

EDIT: a já si nejvíc vážím Anonymního uživatele :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.86.140.–
Mega.Lama0
Stálý člen
7. 3. 2009   #6
-
0
-

To Quiark : to jest?...=)...ja osobne Cura,yaqwsx,Yety,Silent,Chrasty a tak dále...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.238.–
http://www.youtube.com/watch?v=j_tWGyCK6Ds ...kto by veril,že je to otcov bratranec z druhého kolena?...
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
7. 3. 2009   #7
-
0
-

všechny odpovědi a rady všech uživatelů jsou užitečné. Kdo tu pomáhá nejvíc mi přijde KIIV a Chrasty...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
yaqwsx+9
Posthunter
7. 3. 2009   #8
-
0
-

Já osobně si vážím každého, kdo je schopen pochopit moje příspěvky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.104.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
7. 3. 2009   #9
-
0
-

Tak to vám udělám brzy radost ;) Nechte se překvapit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.146.184.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Mega.Lama0
Stálý člen
7. 3. 2009   #10
-
0
-

hou,hou,hou...veselé Vánoce na Velikonoce Vám přeje Santa Curo!
=)...;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.238.–
http://www.youtube.com/watch?v=j_tWGyCK6Ds ...kto by veril,že je to otcov bratranec z druhého kolena?...
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
7. 3. 2009   #11
-
0
-

To Curo : tipuju že tady bude něco jako karma... hodnocení užvatelů za pomoc atd. ne? :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Mega.Lama0
Stálý člen
7. 3. 2009   #12
-
0
-

netypuj...možná Aurora =)...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.238.–
http://www.youtube.com/watch?v=j_tWGyCK6Ds ...kto by veril,že je to otcov bratranec z druhého kolena?...
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
7. 3. 2009   #13
-
0
-

To Mega.Lama : netipuj ... xD sorry ale musím si rýpnout

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Andriel0
Stálý člen
7. 3. 2009   #14
-
0
-

Uznávám zde jen pár lidí... Uznávám lidi, o kterých vím, že jejich myšlení a schopnosti daleko přesahují mé a které bych se v některých věcech neostýchal nazvat i vzorem. Jmenovitě KIIV, kterýžto se mi prokázal, jako člověk s velkými zkušenostmi a zcela jistě ještě Quiark, kterého dost respektuji také za jeho zkušenosti a občas poměrně ostrým stylem pomáhání.

Lidé, kteří jsou mi sympatičtí, to bude jmenovitě třeba výše zmíněný yaqwsx, Chrasty, dannyk, zakladatel topicu Yetty a jistě predátor, který mi zrovna dnes nabídl pomoc a vůči kterému cítím vděčnost (berte to jako poděkování ve stylu reklam na nově). U těchto lidí nechci říct, že by mi neprokázali zkušenosti, či znalosti, ale nevzhlížel bych k nim jako k autoritám, spíše jako k někomu, kdo toho prostě ví více, než já a kterého bych pozval na zrzka :-) (pozor, neplést se zrzkou).

Pak jsou zde lidé, vůči kterým nemám pozitivní, ani negativní emoce. To jsou lidi, kteří třeba navštěvují jiné sekce, než já, popř. u kterých jsem si neudělal názor.

Inu a nakonec jsou zde nesympatičtí lidé, které snad ani nebudu jmenovat. Jsou mi nesympatičtí buďto pro své hloupé dotazy (neříkám, že já jsem žádné hloupé neměl, ale to s tím nemá co dělat), pro to, jak se chovají, nebo prostě pro to, co udělali v konkrétní situaci. Takové, které si vybavím z patra, tak to jsou jen dva a to proto, že jsou oba v tomhle topicu.

Je možné, že jsem někoho nevyjmenoval. Pokud si vzpomenu, doplním. Koneckonců, koho zajímá, co si myslím já :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
crAzY^
~ Moderátor
+10
Grafoman
7. 3. 2009   #15
-
0
-

To Andriel : no někoho to zajímá :) a jestli jsem ten co je nesympatický a má hloupé dotazy, tak se omlouvám :(

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.190.64.–
All you need is vision and time.
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
7. 3. 2009   #16
-
0
-

Já si tady vážím snad každého, kdo se dokáže inteligentně zeptat a neptá se na každou kravinu. Ty co mi byli vyloženě nesympatičtí za dobu mého působení tady bych spočítal na prstech jedné ruky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Mega.Lama0
Stálý člen
7. 3. 2009   #17
-
0
-

ANDRIEL myslí, a myslí...a ja viem že myslí na mňa...=D

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.238.–
http://www.youtube.com/watch?v=j_tWGyCK6Ds ...kto by veril,že je to otcov bratranec z druhého kolena?...
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
7. 3. 2009   #18
-
0
-

Za těch pár let se tu nashromáždilo lidí, kolegů, pracovníků, přátel... Geon, Curo, Pyndy, Sunmay, Blujacker, durmitor, DeaLer, xHire, frosty...

Je mi jasné, že mnoho lidí neznáte...ale já nezapomínám :)
A také si važím CuroBota :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.104.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
8. 3. 2009   #19
-
0
-

Já si tady vážím asi celého redaktorského týmu a uživatelů, kteří pomáhají zodpovídat dotazy tady na fóru :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
8. 3. 2009   #20
-
0
-

ja si nejvíce vážim CuroBOTa a Cura. Protože Curo je dobrej a CuroBOT je cápek co má dobrý kecy

A pak si vážím slov tech co mi zde na fóru pomohli.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
Andriel0
Stálý člen
8. 3. 2009   #21
-
0
-

To jadus. : Curobot má dobrý kecy? Ty musíš zbožňovat reklamy na nově, co?

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.241.–
Nevíš jak na to? Pomůžu... http://www.googleforidiots.com/ Jstlž jst schpn přčst tt, mžt njt dbr zmstnn jk prgrmtr.
jadus.
~ Anonymní uživatel
99 příspěvků
8. 3. 2009   #22
-
0
-

ja zboznuju reklamy na Discovery

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.38.–
Mega.Lama0
Stálý člen
8. 3. 2009   #23
-
0
-

To jadus. : ...hlavne o Dirty Jobs ?...nebo Prototype this?...Ultimate survival ?...=D

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.237.–
http://www.youtube.com/watch?v=j_tWGyCK6Ds ...kto by veril,že je to otcov bratranec z druhého kolena?...
8. 3. 2009   #24
-
0
-

No, Mirkosofta a Laacy z fóru Pascal (neznám nikoho, kdo by o tom tolik věděl) a pak DeaLera :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
D-Fox0
Stálý člen
8. 3. 2009   #25
-
0
-

Mega.Lama napsal:
To jadus. : ...hlavne o Dirty Jobs ?...nebo Prototype this?...Ultimate survival ?...=D


Dirty Jobs - legendarni zaber moderatora s rukou v kravskym zadku
Ultimate survival - Vetsinou je ukazka kde chlapek schramstne nejakou slizkou potvoru s ktere po konzumaci vytece "slyzke cosi"

Nj kabelovka je kabelovka :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.220.207.–
pawlik0
Grafoman
8. 3. 2009   #26
-
0
-

Tak docela si vážím chytrých lidí, kteří se v programování dost vyznaj :o) (KIIV, Bukaj, DeaLer, případně Blujacker, nebo Geona pokud více zavzpomínám). Taky na CommanderaZ mám docela pěkný vzpomínky, když jsem na programujte.com docházel častěji. A pak ještě jednoho, který má čtyři písmena a začíná na 'C'. Jen hádejte!

Určitě jsem na někoho zapomněl. A možná, vzhledem k tomu že jsem aktivní na třech fórech, bych dodal někoho, kdo sem nepatří:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Mega.Lama0
Stálý člen
8. 3. 2009   #27
-
0
-

To D-Fox : ...a prototype this?...také šialené prototypy...trošku aj o programovaní ale tj. mechatronika...
Ale ešte sú dobrí chlapíci menom "Deathliest Catch"...jak na aljaške lovia kraby...taká...bááárdzo nebezpečná práca...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.237.–
http://www.youtube.com/watch?v=j_tWGyCK6Ds ...kto by veril,že je to otcov bratranec z druhého kolena?...
Earl Cash0
Věrný člen
8. 3. 2009   #28
-
0
-

tmi, CommanderZ, bukaj, jura(?), AdamHlavatovic a dalsi radci v sekci C / C++...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.177.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Bald3rr0
Super člen
8. 3. 2009   #29
-
0
-

Vážim si všech, jenž nemám důvod si nevážit :). Je tu spousta lidí, která toho ví víc než já a dokáže poradit. Jmenovat nikoho nechci, protože bych určitě na někoho zapomněl, takže to spíš řeknu obráceně. Abych si někoho tady na fóru nevážil, musel by spamovat, napadat lidi nebo psát w místo v (a podobné věci).

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.67.–
dannyk0
Věrný člen
8. 3. 2009   #30
-
0
-

Jmenovat primo nechci, ale vazim si opravdu kazdeho, kdo poskytne komukoliv jakoukoliv radu.I kdyz ji treba nepouziju,tak se clovek vzdy pouci a nikdy nevi,kdy ji bude potrebovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.97.–
Jedu v c++,c#,assembler,ASP.NET,PHP,databaze,bezpecnost softwaru[br] -----------------------------------------------------------[br] Muj blog o programovani,hudbe a vsem moznem,co najdu na netu :) [br] http://dannyk.aspone.cz[br] -----------------------------------------------------------[br] Na foru mam nejake prispevky pod nickem Master,tak jen pro upresneni :)
9. 3. 2009   #31
-
0
-

To Bald3rr : Wseeechniiiiiiiiiiiiiiiii waaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssss milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu *MUCK*

:-D

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Bald3rr0
Super člen
9. 3. 2009   #32
-
0
-

To Garret Raziel : Kde je tady Black list nebo něco podobného? :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.67.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 7 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý