Aké delenie ? – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Aké delenie ? – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comAké delenie ? – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

Michal Vrábel0
Návštěvník
31. 8. 2006   #1
-
0
-

A? ned?vno(v?era) som si v?imol

28.08.2006:
Po slovensky!
Nyn? m?me i dom?nu Programujte.sk, pozd?ji tak za?ne d?len? na ?esk? a slovensk? ?ten??e a c?len? slu?by pro n?.



?o pr?ve chcete deli? pr?ve teraz je to najlep?ie. Ked nie?o treba v?dy je to na programujte.com. Keby sa to delilo zase by to nebolo po kope a to je v?hoda Programujte.com. Bolo mnoho n?dejn?ch port?lov ktor? stroskotali k?li obsahu. Tak pre?o ni?i? v?hodu obsahu.
Ak? cielen? slu?by ?
Mohol by niekto (najlep?ie asi admin => Curo) poskytn?? podrobnej?ie info ? :?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Sunmay píše : Při čtení tohoto příspěvku povstaňte. Ja hovorím : Pri čítaní tohoto príspevku si radšej sadnite.
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
31. 8. 2006   #2
-
0
-

Ale jiste, od toho jsem zde :DD

Tak zaprvé, já osobně nehodlám dělit obsah. Neplanujeme ani jako redakce dělit portál na jednotlivé zaměření, vše zůstane vždy na jednom místě. Žádné dělení se tedy nekoná a ani konat nebude ;)

Cílené služby - zobrazovalo by se to Čechům to, co je určeno pro české čtenáře a Slovákům to, co je určeno pro slovenské čtenáře. Teď nemám na mysli dělení obsahu cz/sk články, ale spíše:
- zaměření reklamy na regiony, státy (cz/sk)
- akce zaměřené pouze pro Slovensko / pro Česko
- služby dostupné Čechům / Slovákům

Prostě aby jim byly dostupné služby přímo pro ně a co není v jejich státě dostupné, se nebude jim nabízet. Rozhodně nebude nic cenzurováno ;) Jedná se spíše o přívětivější brouzdání po webu se zacílením na konkrétního čtenáře (např slovenské texty v menu apod).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
Michal Vr?bel0
Návštěvník
31. 8. 2006   #3
-
0
-

:ok:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Sunmay píše : Při čtení tohoto příspěvku povstaňte. Ja hovorím : Pri čítaní tohoto príspevku si radšej sadnite.
Rišo Kakač0
Stálý člen
31. 8. 2006   #4
-
0
-

A inak nemala by biť domena programujte.sk po slovensky a nie po česky?????:error:?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Luk?? Chur?
~ Šéfredaktor
+8
Hero
31. 8. 2006   #5
-
0
-

Proto jsem prave psal, ze budedeleni, abyste meli i napriklad slovensky psane menu apod. Ale to jsou plany do budoucna, nemyslim si, ze slovakum(snad je neurazim) nejak extra vadi ceske menu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
dalaman0
Věrný člen
31. 8. 2006   #6
-
0
-

Ak ti mam pravdu povedat ani ma nenapadlo ze to menu mnoze byt necitatelne,
ja vam, bratom cechom :) , rozumiem dost. :ok:
Ale to rozdelenie, by mohlo byt super ak by teda nebol deleny obsah, iba pripadne akcie a sluzby :ok:
:tuc:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Alan0
Věrný člen
1. 9. 2006   #7
-
0
-

A nebo by mohlo byt, ze by nekdo napsal clanek,treba cesky, a nejakej redaktor se slovenska by ho prepsal do slovenctiny, a pak by tam byly vlajecky, a kazdej by si to menil podle narodnosti. Lool, to je ale blbost co :)) :))

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
David Bambušek0
Stálý člen
1. 9. 2006   #8
-
0
-

Já myslím že už jenom kvůli prohlubování česko-slovenských vztahů by bylo blbé dělat články dvoujazyčně.Vždyť si snad musíme rozumět ne?Co je to za čecha co nerozumí slovákovi(a naopak) :D :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
2. 9. 2006   #9
-
0
-

přiznám se, že mi občas nějaký to slovenský slovíčko dělá problémy

ps: dělit obsah na cs/sk je blbost
pps: ten Curuv (proboha jak to mám skloňovat) napad je dobrej

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
Zdeněk Lehocký
~ Šéfkorektor
+2
Grafoman
3. 9. 2006   #10
-
0
-

JMM napsal:

pps: ten Curuv (proboha jak to mám skloňovat) napad je dobrej



Skločuješ to dobře :ok:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
* Šéfkorektor *
Jiří Chytil0
Věrný člen
5. 9. 2006   #11
-
0
-

Hěží slonování přezdívek o tom vím svoje :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Elektronika a microprocesory a matematika www.8bitu.cz
Jakub Lajmon0
Věrný člen
25. 10. 2006   #12
-
0
-

ja som zo slovenska a nemam problem s citanim ceskych clankov(nakoniec ani anglickych) ale mam par namietok
- tym ze by sa to web rozdelil na sk a cz (nejake vlajocky...) by sa navstevnici dozvedali iba novinky a info pre ich region (ak som dobre pochopil) a to by nebolo najlepsie riesenie, najlepsie by bolo, ako tu uz bolo povedane, ze by sa nemalo nic menit
- maximalne by bolo mozno priatelnejsie priat iba zmenu jazyka v menu (aj ked slk. menu pri vela ceskych clankoch :O - neviem, ako by to vyzerlo)

- nakoniec vyjadrujeme iba svoj nazor-posledne slovo ma admin (uz admini)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Luk?? Chur?
~ Šéfredaktor
+8
Hero
25. 10. 2006   #13
-
0
-

Rozhodne informace budou dostupne pro obe strany, mel jsem spise na mysli cileni reklamy (cz/sk), akci(lokalnich na cz/sk) apod. Rozhodne nechci rozdelovat obsah!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
palo0
Duch
4. 11. 2006   #14
-
0
-

Najprv by som chcel pozdravi? v?etk?ch, ktor? pracuj? na programujte.com. Poch?dzam zo Slovenska a nikdy som si ani neuvedomil, ?e programujte.com je v ?e?tine. S?hlas?m s Proxymom (alebo ako sa to sklo?uje, mysl?m ?e ako v starej gr??tine), mysl?m si, ?e n?rody, ktor? spolu kedysi ?ili v jednom spolo?nom ?t?te by si mali rozumie?. Len ?koda, ?e my Slov?ci nie sme schopn? vymyslie? nie?o tak?. Mus?me sa pri?ivova? na pr?ci na?ich poctiv?ch ?esk?ch bratov :-). Ak nie?o tak? slovensk? existuje, tak sorry. Dajte vedie?. Nem?m ni? proti deleniu, ale doteraz mi to vůbec nevadilo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Paulooze
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Delenie C — založil

Delenie v PHP — založil Anonymní uživatel

Delenie s double - c++ — založil lukas.balaz

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý