Myš k notebooku – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Myš k notebooku – Hardware – Fórum – Programujte.comMyš k notebooku – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

aoi
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
16. 7. 2010   #1
-
0
-

zdravim, hledam nějakou myš k notebooku. Jelikož to ale potřebuji i pro dlouhodobějši praci, nepřijdou mi vhodne takové ty male notebookove myšky.

Co myslite o Microsoft Arc Mouse:

www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007Z0DQ000KMO

Tato myš se mi celkem líbí.

Hledam něco dobře přenosného a pohodlného.
Máte někdo zkušenosti s nou myší od MS? Libi se mi, ale mám obavy o pohodlnost a jak se bude držet v ruce když je tam ta mezera, takže si neni možne kam zapřít palec..
Mate někdo zkušenosti?

Diky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.161.154.–
DooFy930
Stálý člen
10. 8. 2010   #2
-
0
-

Já mám už asi 2 roky právě tu malou obyčejnou myšku. Koupil jsem ji myslím v makru, protože jsem potřeboval na přechodnou dobu k novému NB něco levného, ale zvykl jsem si na ni. Používám ji celý den v kuse k práci a úplně v pohodě, dokonce mi už vyhovuje i víc než vetší myši.

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.80.64.–
yaqwsx+9
Posthunter
10. 8. 2010   #3
-
0
-

Mám doma Logitech Anywhere Mouse MX a je to jedna z nelepších myšek, co jsme zatím měl v ruce. Krásně jezdí úplně po všem (opravdu, sklo problém není), pefektně padne do ruky (i přesto, že je kratší. Celé provedení je opravdu kvalitní. Jedinou výtku bych snad měl k výdrži - je pouze +- 30, což není moc (moje myš k PC vydrží něco přes 11 měsíců a to se nevypíná).

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.125.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

Podobná vlákna

Přehřívání notebooku — založil Kenvelo

Wifi k Notebooku — založil _Radek_

Kúpa notebooku — založil Hek

Undervolting notebooku — založil Ahoj3

Koupě notebooku — založil JumBo

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý