Minihra ve flashi – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Minihra ve flashi – Inzerce – Fórum – Programujte.comMinihra ve flashi – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

tanned880
Super člen
24. 10. 2010   #1
-
0
-

Ahoj, nechtěl by mi někdo pomoct?

Dělal jsem takovou minihru v GameMakeru, jmenuje se to KUŘE - SLEPIČÍ OMELETA.

Kupodivu jsem jí zatím nezveřejnil a už se píšou recenze, ale aspoň Vám to osvětlí oč běží: http://freehry.doupe.zive.cz/novinka/kolik-vajicek-mas-tolikrat-jsi-clovekem/http://freehry.doupe.zive.cz/novinka/kolik-vajicek-mas-tolikrat-jsi-clovekem/

A co bych potřeboval? Nějakého nadšence co umí pracovat ve flashi, asction script atp. Udělala by se z toho facebook hra. Taková klikačka na odreagování.

nedělala by se tedy celá ale jenom první level, úkolem vymlátit z kuřete co nejvíce vajíček (nebijte mě za to, že kuře vajíčka nenese - když jsem to vymejšlel toto jsem opomenul :D)

Byla by tam nějáká tabulka, mohli by jste se předhánět s kamarádama atp, myslím prostě že na FB by to bylo úspěšnější nežli jako freewarovka.

Co nabízím, no jak už tomu bývá prachobyčejné nic :) Ale rád se s Vámi podělím o databázi získaných kontaktů a reklamní prostor :)

Co se týče hry, do budoucna by se dodělala další úroveň a možná by se dovymyslelo nějáké managování paličkobijce, něco by se zpoplatnilo atp ale to už si vymýšlím :D

Kdo by tedy chtěl a umí ve flashi napište mi.

e-mail: tanned88@centrum.cz
icq: 364445633
tel: 607298938
nebo PM Děkuju :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.235.22.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Minihra ve flashi — založil tanned88

Tlacitko ve Flashi — založil GTi

Nová stránka o Flashi — založil B105

Python na USB Flashi disku — založil savek

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý