Ahoj lidi mám menší problém s PATHem,
když si přidám do PATH nějakou složku a v Příkazovém řádku napíšu název souboru ,který je v té složce tak jakoby jsem do PATH nic nepřidával i když když napíšu příkaz path tak je tam napsaná ta složka. Co s tím?
Předem děkuji za radu.
ENDER
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Duch

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.0.215.–
Guru
Zjistit počet nových příspěvků
































