Převod html obsahu do databáze – JavaScript, AJAX, jQuery – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Převod html obsahu do databáze – JavaScript, AJAX, jQuery – Fórum – Programujte.comPřevod html obsahu do databáze – JavaScript, AJAX, jQuery – Fórum – Programujte.com

 

6. 2. 2020   #1
-
0
-

Dobrý den, mám jediný dotaz. Lze nějakým způsobem převést stávají html obsah hybridní jquery mobile offline aplikace do databáze (nejlépe sqlite - za účelem následného vytvoření full text vyhledávání)? 

Kontaktoval jsem s tímto dotazem tři kodéry/programátory, ale bohužel ani jeden mi vůbec nedopověděl. Pak jsem si zadal inzerát na provedení práce za peníze, několik lidí se mi ozvalo, ale po upřesnění zadání se stejně jako ti předtím také neozvali. Nedokázali mi odpovědět, zdali to vůbec jde. Tak se ptám zde. Děkuji předem za jakoukoli odpověď!

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.62.–
gna
~ Anonymní uživatel
1850 příspěvků
6. 2. 2020   #2
-
0
-

Možná :) Napiš o tom víc.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
6. 2. 2020   #3
-
0
-

Díky, beru, že to možné je. Detaily je zatím zbytečné rozepisovat, protože jsem zatím nepřišel na to, jakým jazykem kmen programátorů a kodérů hovoří. Resp. jak to mám specifikovat. Důvodem je, že původně jsem si dal i inzerát na provedení práce, ale po sdělení specifikací se mi z 5 původních zájemců-dodavatelů už ani neráčilo ozvat. Přičemž dostali i mockup s designem a podrobným vysvětlením funkcí.
Stejný problém je zkraje i zde, nedokážu větu "...převést stávají html obsah hybridní jquery mobile offline aplikace do databáze (nejlépe sqlite...." přeložit do řeči vašeho kmene. 

Takže to můžeme uzavřít a já jdu hledat někoho, kdo umí česky a ne jenom programátorsky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.62.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý