Wordpress - nelze se zbavit sekce – CSS – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Wordpress - nelze se zbavit sekce – CSS – Fórum – Programujte.comWordpress - nelze se zbavit sekce – CSS – Fórum – Programujte.com

 

Patrik
~ Anonymní uživatel
133 příspěvků
13. 2. 2022   #1
-
0
-

Zdravím všechny, omlouvám se pokud jsem dal vlákno do špatné sekce, ale tohle mi přišlo nejblíže.

Stáhl jsem si šablonu webu astra a díky pluginu Starter templates jsem stáhl přednačatou stránku "Child care blog"  Všechno proběhlo úspěšně až na jednu sekci v šabloně. Jedná se o newsletter, který je v každé stránce nějak přidán. Bohužel mi nejde upravit(smazat) pomocí Elementoru a ani v customize jsem to nenašel. Zkoušel jsem to nějak přes CSS, ale také neúspěšně. Budu rád za každou radu.

Připojen obrázek.

Nahlásit jako SPAM
IP: 149.255.83.–
gna
~ Anonymní uživatel
1849 příspěvků
13. 2. 2022   #2
-
0
-

Koukl jsem na to jen rychle, tak si nejsem jistý, ale zdá se mi, že to negeneruje přímo Astra. Nemáš tam aktivní ještě nějaký plugin?

Přinejhorším je to v samostatném divu, tak by měl jít pomocí CSS skrýt.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
13. 2. 2022   #3
-
0
-

Zkus vzit cast toho textu na obrazovce a dej ho vyhledavat ve vsech souborech. Kdyz budes mit stesti, bude tam nekde v nezasifrovane podobe.

Take je mozne, ze to to tam dava uplne neco jineho, nejaky virus ve tvem prohlizeci, pres tvuj ftp program a pod.
Treba tam mas nekde v nastaveni nastavene zasilani newsletter nebo to mas jako blok pridane do stranky, nekde v nastaveni rozlozeni stranky.

Kdybys mel link na stranku, dalo by se mozna zjistit vic, pripadne napsat css, ktere to nastavi display:none;
 

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.84.196.–
Patrik
~ Anonymní uživatel
133 příspěvků
14. 2. 2022   #4
-
0
-

Děkuji za rady, nakonec jsem na to přišel. Generujete to tam elementor a bylo to pěkně skrytý, aby mi trvalo co nejdýl než to najdu. :D Takže vyřešeno, děkuji

Nahlásit jako SPAM
IP: 149.255.83.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
14. 2. 2022   #5
-
0
-

kdyby to bylo prave zasifrovane, tak se da chytat jen vnesku, do ceho se to vykresluje. Najit vse, co s tim elementem pracuje.
Nicmene, pokud jsi to odstranil, pak jsi nejspis porusil smlouvu. A autori se pak muzou domaha prava i soudni cestou. (ale, pokud to mas pro sve ucely a nehrozi, ze by na to narazili autori, tak je to v klidecku, asi)
 

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:5814:ac9a:35f5:46a9...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Download sekce :-) — založil Laco797

Sekce download? — založil berffaith

Sekce videa — založil Spectator

Kritická sekce — založil Mario1

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý