Treba rohlik-cz si vytvoril vetsinu reklam pres AI. Nevim, kolik ho AI stala, rekneme tak 3000. Za videa a obrazky by dal jinak treba 300.000. Prezentuje i v tv, takze tu castku venoval do tv reklamy. Cim mene das, tim levneji muzes nabizet produkty :)
Treba u hry by melo stacit zaplatit si kvalitni recenzi a pak ji propagovat na nekolika mistech. ja treba sleduji idnes-cz/hry, nekdo replay v tv a tak. Se zkus zeptat u nejakeho herniho studia, treba ti prozradi zdroje, kde prezentuje. Pripadne ji muzes zkusit vydat pres to herni studio, pokud je zaujme. Spousta lidi sleduje sve oblibene studio, kazdou hru, kterou vydaji. Tech 30% bys dal pak jim a oni uz to nejak zprezentuji nebo jen vydaji tise za sebe. Ale ta znacka staci k vetsi popularite.