Máte už niekto skúsenosti s touto technológiou:
http://twitter.github.com/bootstrap/
Je to vlastne generické HTML5 a CSS3 od tvorcov Twitteru. Veľmi sa mi pozdáva univerzálnosť a množstvo funkcií, ktoré sú dobre nastavitelné (aj preťaženie) a zároveň to až tak neobmädzuje.
Osobne by som to chcel použiť na administračné rozhrania, kde nezáleží až tak na grafike, ako na funkčnosti. Frontend by som si asi netrúfol v tom urobiť. Na webe som natrafil len na pár sťažnosti, ale tie sa dajú s rozumom vyriešiť. Ako napríklad priame využívanie html5 tagov.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Newbie

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.102.93.–
Grafoman
Zjistit počet nových příspěvků
































