Mam GWT aplikaci, ktera bezi na Apache Tomcat serveru a u ktere chci aby mi kazdy den v urcitou hodinu rozeslala maily.
Reseni jsem navrhl nasledovne. Pokud si nekdo zobrazi aplikaci, tak se o tom dozvi server a spusti se vlakno generujici (odesilajici) maily (pokud jiz nebezi) a vesele funguje. Ale podle me to ma hodne ale. Zaprve, kdyz jsem chtel deploynout novou verzi na server, nedokazal jsem se zbavit te stare. Porad se zobrazovala (s chyb. hlaskou a nic se v aplikaci nedalo delat) i presto ze jsme ji z Tomcatu smazal.
Chci se zeptat jak se tento problem s vlaknem v profesional praxi vlastne resi? Je moje reseni uplne blbe nebo se to tak nejak podobne dela (vim ze vlakno muzu i spustit hned po startu aplikace). A taky proc mi nesla smaz ta minula verze. Diky moc.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2:b1:f45e:7cd3:e...–
Zjistit počet nových příspěvků
































