Programátoři počítačových aplikací – Funkcionální programování – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Programátoři počítačových aplikací – Funkcionální programování – Fórum – Programujte.comProgramátoři počítačových aplikací – Funkcionální programování – Fórum – Programujte.com

 

Vlákno bylo úspěšně vloženo.
Pokud sám přijdeš na řešení, nezapomeň ho sem přidat!
Bob
~ Anonymní uživatel
46 příspěvků
22. 11. 2012   #1
-
0
-

Zdravim. Hledám práci jako programátor počítačových aplikací, bohužel se mi nedaří stále sehnat job. Chci se zeptat, jak jste scháneli vy. Mě napadlo to vyzkoušet přes agenturu, ale s tím nemám absolutně žádné zkušenosti. Jsem z Brna, tak kdyby někdo měl nějaké rady, rád uvítám.

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.247.181.–
sputnikone+1
Věrný člen
23. 11. 2012   #2
-
0
-

#1 Bob

  1. Proč je vlákno v diskuzi o funkcionálním programování
  2. Prostě jsem je nechal, ať se mi ozvou...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.207.–
Lubos
~ Anonymní uživatel
94 příspěvků
15. 12. 2012   #3
-
0
-

#1 Bob
čau, jestli uz nemůžeš delší dobu něco sehnat, tak to vyzkoušej přes agenturu, za to nic nedáš. Myslim, že můj známej ted našel práci přes agenturu v Brně. Tak jestli už nevíš jak sehnat, tak to vyzkoušej ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 74.120.15.–
Joyah
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
15. 12. 2012   #4
-
0
-

Vysel jsem skolu,povesil svoje cv na jobs.cz, linkedIn a zacal chodit na pohovory, tam kde to pro me bylo zajimavy:-)

Zasláno z mobilního telefonu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.145.210.–
Bob
~ Anonymní uživatel
46 příspěvků
27. 12. 2012   #5
-
0
-

#3 Lubos
No asi jo, ale chtělo by to nějakou dobrou agenturu, protože u některých to chodí tak, že se zaregistruješ....a oni se ti pak ani neozvou.

A u jaké agentury byl ten tvůj známej?

Nahlásit jako SPAM
IP: 74.120.15.–
Lubos
~ Anonymní uživatel
94 příspěvků
30. 12. 2012   #6
-
0
-

No mluvil o tom jako o "ácéčku" myslim, že to je ac jobs. Mrkni na ninternet. Případně se ti ještě optám.

Nahlásit jako SPAM
IP: 199.239.183.–
Bob
~ Anonymní uživatel
46 příspěvků
9. 1. 2013   #7
-
0
-

Jo jo díky, Asi mají stránky normálně www.acjobs.cz je to ono ?

Zajdu si tam. Díky za radu, doporučení, snad mi práci pomohou sehnat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 146.82.13.–
Lubos
~ Anonymní uživatel
94 příspěvků
14. 1. 2013   #8
-
0
-

Tak jsm se zeptal, a je to normálně www.acjobs.cz

Tak snad pomohou i tobě sehnat nějaké dobré místo     

Nahlásit jako SPAM
IP: 5.2.56.–
Bob
~ Anonymní uživatel
46 příspěvků
27. 1. 2013   #9
-
0
-

Jo jo tak jsem měl pravdu.

Min týden jsem tam byl se zaregistrovat, pomohli mi upravit životopis,tak doufám, ze mi pomůžou najít i nějakou fajn práci. Už bych byl fakt ráád.

Nahlásit jako SPAM
IP: 96.47.226.–
Lubos
~ Anonymní uživatel
94 příspěvků
29. 1. 2013   #10
-
0
-

Tak super. To jsem rád, určitě se se objeví i něco pro tebe. Včera mi právě volal kamarád, jestli o nějaké práci nevim, že ho z ničeho nic propustili. Tak jsem mu taky doporučil tudle agenturu. Tak uvidíme. Dneska je to vážně bída s prací. Hrozná doba.

Nahlásit jako SPAM
IP: 74.120.15.–
sputnikone+1
Věrný člen
29. 1. 2013   #11
-
0
-

#10 Lubos
Hrozná doba? Z pohledu firem a startupů to tady začíná připomínat Silicon Valley - neskutečný převis nabídky práce, každý hledá programátora.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.4.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
30. 1. 2013   #12
-
0
-

#11 sputnikone
Hrozna doba asi mysli to, ze sou vsude obsahle vstupni testiky a pohovory.  Nicmene pokud clovek umi programovat, tak to neni sebemensi problem - i bez toho, aby se na to vubec predem podival. Akorat amateri s tim budou mit docela problem - hned se pozna jestli umi ci neumi resit problemy (cemuz soucasny skolstvi vubec nepomaha).

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.168.56.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Bob
~ Anonymní uživatel
46 příspěvků
30. 1. 2013   #13
-
0
-

No já myslím, ze tu práci  kterou hledám zvládám dobře, pracoval jsem 5 let v jedné firmě, bohužel zkrachovala. Ale všude je to jiné, to je pravda. Z těcho pohovorů mám strach. A to asi taky není asi dobře, ale tak snad uvidí, že něo umím.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.130.227.–
Jaroslav
~ Anonymní uživatel
14 příspěvků
16. 2. 2013   #14
-
0
-

#8 Lubos
Na Advantage Consulting bych si dal pozor, je to docela neprofesionalni agentura. Hlavne ty zenske, co tam jsou nevi o programovani a IT vubec nic, jen poslou tvuj zivotopis do firem i bez tveho vedomi. Tahle zkusenost mi stacila, 1x a vice uz radeji ne!

Nahlásit jako SPAM
IP: 5.39.68.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý