ahoj mám problém s načtením jakékoli vety do proměné:
#include <stdio.h>
int main()
{
string veta;
printf("zadejte vetu: ");
scanf("%s",&veta);
printf("zadali jste veta: %s",veta);
getch();
}
moje otázka je kde je chyba že vždy kompilator hodi chybu hned u prvního řádku string veta???? a taky jestli je dobre ta ridici sekvence u %s?
diky
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 62.209.230.–
God of flame
Super člen
Grafoman
Zjistit počet nových příspěvků
































