Zdravím
Potřeboval bych od vás radu, kterou klávesnici by jste mi doporučili na programování? Momentálně mám "Genius GX Gaming IMPERATOR" (http://www.alza.cz/…-d332579.htm) ale moc mi na psaní nevyhovuje. Chtěl bych také aby byla podsvícená protože na ni večer špatně vidím(a většinou si nemůžu svítit).
Díky
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 109.80.21.–
Zjistit počet nových příspěvků
































