Ahoj, nevíte jestli je možné v Oracle JDeveloperu 10g se připojit do 11ctkové oraclovské databáze přes Service Name? (všechny předchozí (9 a 10-kové) sem připojoval pomocí SID ale u této musím přes Service Name). U nové 11 (už i 12) - kové verze J Developeru už to jde, ale nechce se mi stahovat celé to skoro 2GB studio kterého je JDev 11g součástí, ty ostatní softy nepotřebuju.
Díky za pomoc
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Newbie

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.193.172.–
Zjistit počet nových příspěvků
































