Všechny zdravím!
Rád bych Vás jako zkušené programátory touto cestou požádal o radu.
Jsem tak nějak na začátku pracovní kariéry (škola + 2 roky praxe jako programátor). V rámci praxe i školy jsem přičuchnul ke všem běžně používaným jazykům... Nyní mám však možnost dostat se do prestižnější firmy a více se specializovat na problematiku, kterou bych chtěl dělat i do budoucna. Ve zkratce se jedná o tyto pozice:
- vývojář v rámci OS MS Windows, používané jazyky: .NET, C/C++
- vývojář v rámci OS Linux, používané jazyky: Java, (trochu C/C++)
Obě pozice jsou pro mě zajímavé (jak finančně). Protože vím, že by mě bavila jak první, tak druhá pozice, rozhoduju se podle toho, co má do budoucna větší potenciál, co bude do budoucna více žádanější/ohodnocenější. Jaký je váš názor? Budu vděčný za každý komentář, děkuji!
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 212.79.110.–
Guru
Grafoman
Stálý člen
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































