Někoho kdo ovládá PHP – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Někoho kdo ovládá PHP – Inzerce – Fórum – Programujte.comNěkoho kdo ovládá PHP – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Bazim
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
24. 11. 2015   #1
-
0
-

Zdravím, potřeboval bych nějakého znalce PHP na opravení kódu jednoho volně stažitelného systému. Bohužel vlastník se na to před rokem vykašlal a co se týče aktualizací, tak už se nevydávají a je tam ještě pár chyb co by chtělo opravit. 

Myslím si, že to nebude nic extra složitého, ale já s PHP zase takový kamarád nejsem. Jako odměnu bych mohl nabídnout i trochu těch real money, ale nejsem bohatý, takže jestli chcete za hodinu práce 500 tak mi ani nepište na to já nemám. 

Pište sem a nebo do PM. Jedná se asi o 3-4 oprav v kódu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.221.254.–
Kit+15
Guru
24. 11. 2015   #2
-
+1
-
Zajímavé

#1 Bazim
Vystav někde ty zdrojáky a dej k nim i ty 3-4 požadavky na opravu. Snad se někdo najde.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:207:e...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
25. 11. 2015   #3
-
0
-

Jj, takhle odhadem se da rici, ze uprava muze zabrat 2-14 dni po 8h.
Tudle jsem resil jakysi cizi CMS a ukazalo se, ze to umi jen to, co je videt na webu. Pridat tam dalsi kolonky, bylo nutne rucne. Pak tam chtel path-navigaci. System ale zadne zanorovani nemel. Musel jsem proste zkontrolovat 3 sloupce jestli neco obsahuji nebo ne. Nebo chtel dat nahoru na stranky logo na konkretni stranky. To tam taky nemel program udelane. V podstate jsem dodelal asi pulku programu. A vyznat se v cizim dile neni jen tak. Nekteri si myslim, ze je to ohromna sranda, ze kdyz autor pouzil free cms, sem tam neco pomenil behem tydne, ze doplneni toho, co to neumi je desna sranda a brnkacka na 1-2 dny :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:a15b:fb...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý