Vstupní bod procedury se nepodařilo nalézt – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vstupní bod procedury se nepodařilo nalézt – C / C++ – Fórum – Programujte.comVstupní bod procedury se nepodařilo nalézt – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Toto vlákno bylo označeno za vyřešené.
oxidián0
Grafoman
26. 6. 2016   #1
-
0
-

Poté co jsem zkompiloval knihovnu OpenCV se mi nedaří spustit program. Zkompiluje se vpořádku, tzn, že ovladače, includované soubory apod. Byly nalezeno, ale když spustím jakýkoliv testovací program který je u OpenCV tak to hlásí tuto chybu. Cestu k ovladačům jsem několikrát kontroloval, i jsem přikopíroval exe soubor přímo do adresáře se ovladačema a stále to píše stejnou chybu. Čím to může být? Všechny dllka se mi povedlo zkompilovat, pro Debug i Release. Jediné co jsem musel upravit byla cesta k adresáři kde se nachází include soubory a dll/lib knihovny od TBB. Když jsem to ale zkompiloval to by na to snad nemělo mít vliv, navíc jsem to TBB ještě nezačal používat takže si myslím že to tím není. Verze OpenCV je pořád stejná, už jsem ji kompiloval dvakrát bez větších problémů.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.87.–
BDS+3
Věrný člen
26. 6. 2016   #2
-
0
-

Vstupní bod procedury se nepodařilo nalézt

Tahle hláška se obvykle zobrazuje, když se pokoušíš načíst s DLL funkci, která v ní není. (chyba v názvu, parametrech, typu..)

Pokud jde o chybu cesty, tak vypisuje něco jako: "Knihovnu nejaka.dll se nepodařilo najít"

Nahlásit jako SPAM
IP: 185.69.69.–
W10 :)
oxidián0
Grafoman
26. 6. 2016   #3
-
0
-

Něco jsem našel na netu, přímo k OpenCV takže myslím že bychto mohl vyřešit. Vsadil bych na to, že ty ovladače nebyly zkompilovány na XP a to je ten problém. Takže jsem si tu knihovnu zkompiloval a zkusím překompilovat OpenCV s novýma ovladačema (TBB).

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.87.–
oxidián0
Grafoman
26. 6. 2016   #4
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.87.–
27. 6. 2016   #5
-
0
-

#4 oxidián
Jednoduše: přestat vyvolávat duchy ze záhrobí a používat nějaký aktuální OS a tomu odpovídající překladač. Neodvažuji se ti doporučit Linux, byť jeho pořizovací cena ....

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
Kit+15
Guru
27. 6. 2016   #6
-
0
-

#5 hlucheucho
Proč ne? Takové Ubuntu 16.04 LTS by se začátečníkovi určitě zalíbilo a všechny interpretry a kompilátory, o kterých se tu bavíme, v něm jsou.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.68.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
oxidián0
Grafoman
27. 6. 2016   #7
-
0
-

Linux není moc oblíbený. V tom je ta potíž.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.87.–
27. 6. 2016   #8
-
0
-

#6 Kit
Jen si představuji četnost jeho dotazů po takové změně

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
oxidián0
Grafoman
27. 6. 2016   #9
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.87.–
Kit+15
Guru
27. 6. 2016   #10
-
0
-

#8 hlucheucho
No, určitě by se přestal ptát na chybějící DLL :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.68.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
Kit+15
Guru
27. 6. 2016   #11
-
0
-

#7 oxidián
Linux má dnes více uživatelů než Windows. Jak je to tedy s jeho oblibou?

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.68.–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
oxidián0
Grafoman
27. 6. 2016   #12
-
0
-

#11 Kit
Nevěřím ti. Mluvím o běžných uživatelích ne o programátorech a firmách, které na linuxu provozujjí síť nebo  server. Vezmi v potaz například komunitu hráčů. Jestli máš nějaké faktické informace tak sem s nimi, jinak tuto diskusi ukončuji.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.87.–
Kit+15
Guru
27. 6. 2016   #13
-
0
-

#12 oxidián
Android běží na Linuxu. A jistě je ti jasné, kolik lidí běhá po světě s takovým mobilem.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83a0:37a6:44cd:...–
Komentáře označují místa, kde programátor udělal chybu nebo něco nedodělal.
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
27. 6. 2016   #14
-
+2
-
Zajímavé

#12 oxidián
programatori hraji textove hry... Jmenuje se to development :D

Ja osobne na zabavu jako filmy, muzika pouzivam windows (s SMPlayerem, VLC coz jsou prehravace zalozene na linuxovych kodecich) a Linux mi bezi ve virtualu v bezesvem rezimu. Idealni kombinace na praci. Driv jsem pouzival presmerovani Xserveru na Xming, ale woknouze mrsily nektery znaky (obzvlaste, kdyz jsem nestihal pustit pravy alt pred mezerou, tak to tam prdlo nedelitelnou mezeru a s ni to pak nejde zkompilovat, ani neni videt).

A mingw je pouzitelny dobre i na win, ale prikazovka je naprosto nesrovnatelne pouzitelnejsi v linuxu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.47.3.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
oxidián0
Grafoman
27. 6. 2016   #15
-
0
-

Konec diskuse, už mě s tím linuxem nebavíte.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.87.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 10 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý