TVORBA WEBU - CENA? – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

TVORBA WEBU - CENA? – Inzerce – Fórum – Programujte.comTVORBA WEBU - CENA? – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Vlákno bylo úspěšně vloženo.
Pokud sám přijdeš na řešení, nezapomeň ho sem přidat!
grabmaster
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
14. 7. 2016   #1
-
0
-

Zdravím chlapi...potřeboval bych vědět za jakou cenu...za kolik czk...by mi byl kdo z vás schopný vytvořit webové stránky...
na google jsou firmy které mají ceník 10-15 000 za tvorbu...to se mi opravdu dávat nechce

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.117.–
z_moravec
~ Redaktor
+3
Posthunter
14. 7. 2016   #2
-
0
-

Nejdřív zkus trochu přiblížit tvoji představu, pokud chceš odhad ceny, musíš být konkrétnější.

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.82.135.–
Spát lze čtyři hodiny denně, spát déle je nemístný přepych.
Thomas Alva Edison
grabmaster
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
14. 7. 2016   #3
-
0
-

#2 z_moravec
nic prostě jen klasika stránky, kam já budu moct přidávat články, fotky, a kontakt na mě, a zdarec...

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.117.–
ondrej39+1
Věrný člen
14. 7. 2016   #4
-
0
-

#3 grabmaster
Dej si to na webtrh, tam je studentů, ti to splácají ve wordpressu za bůra. Web asi nebude úplně autentickej a taky nebude nijak obzvlášť rychlej, ale bude.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.156.159.–
Inject all the dependencies!
grabmaster
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
14. 7. 2016   #5
-
0
-

#4 ondrej39
stejně...přibližně cena? jen jak to vidíte?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.117.–
ondrej39+1
Věrný člen
14. 7. 2016   #6
-
0
-

#5 grabmaster
Jak píšu, do 5000 Kč se student podle mě s těmi tvými požadavky určitě vleze. Schválně to můžeš zkusit zkrouhnout třeba na 3000 Kč, protože to co ty popisuješ vypadá jako úplně jednoduchý blog, třeba se ti někdo ozve. Za 5000 Kč máš ale téměř garantovaný, že tu zakázku tam někdo vezme.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.156.159.–
Inject all the dependencies!
peter
~ Anonymní uživatel
3982 příspěvků
14. 7. 2016   #7
-
0
-

"na google jsou firmy které mají ceník 10-15 000 za tvorbu"
Tak to promin, ale udelat stranky poradne zabere cas a pod 10.000 vubec nema cenu se bavit na profesionalni urovni. Musis z toho cloveka vytahat materialy, text, fotky, kontakty, mapku, naucit ho s tim pracovat, vysvetlit mu, ze si musi platit domenu, hosting, poresit graficky vzhled s grafikem, pripadne nafotit jeho produkty.
Vsechny ty veci se musi udelat predem, pak se na tom nejaky cas pracuje a pak se resi uz jen drobnosti.
V praxi to ale vypada tak, ze te zakaznik otravuje jeste dalsi 2 mesice a chce predelat to a ono a hlavne to nechce platit navic.

Pokud chce neco levneho, a udelas si vetsinu sam, tak muzes zkusit
https://www.webnode.cz/
https://www.inpage.cz/ - (tusim, ze to bylo tohle, co se mi tak libilo, privetive pro uzivatele)

Nez to nekomu zadas, priprav si ve wordu informace, co bys tam chtel mit. Stranku po strance. Word umi i export do html, jestli se chces patlat s html :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:cde5:31...–
peter
~ Anonymní uživatel
3982 příspěvků
14. 7. 2016   #8
-
0
-

Jj, to inpage se mi libilo, protoze tam muzes upravovat css. Predelat si vzhled. To webnode nema a tez ma dost na houby resene galerie.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:26c:cde5:31...–
Krorob0
Duch
15. 7. 2016   #9
-
0
-

#3 grabmaster

Dobrý den,

doména 151,- Kč (nebo u mne jako doména 3. řádu zdarma - s omezením)

hosting cca. 31,- Kč/měsíc (nebo u mne u domény 3. řádu zdarma 3 měsíce, poté 15,- Kč/měsíc)

Instalace a základní konfigurace Wordpressu (základní pluginy+některé další), základní témata, vytvoření základních stránek (kontakty, úvodní stránka (představení), články)  1400,- Kč
Zprovoznění neomezeného emailu zdarma (velikostně i časově neomezeného!) na Vaší vlastní doméně (něco@vasedomena.cz), možno až 1000 schránek pod Vaší doménou (poskytuje 3.strana) 400,- Kč

Případně dle další domluvy.

Krorob@yandex.com     

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.225.–
15. 7. 2016   #10
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
Krorob0
Duch
15. 7. 2016   #11
-
0
-

#10 hlucheucho


Nikdy nic není zadarmo!
V tomto reklamním příspěvku by bylo aspoň nutno dodat nejen A, ale i B.
100 mega na fotky? MÁLO...
Je tam fotogalerie jen u placené verze .... atd.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.225.–
15. 7. 2016   #12
-
0
-

Tvorba webu: když si to vytvoříš sám ze šablon co tam mají, tak za to nezaplatíš 10000, ani 5000 ... Nestojí to ani korunu, je to zadarmo.

Provoz webu: "rodinný" web a "rodinné" fotoalbum se dají provozovat zadarmo nebo s malými náklady. Kromě toho si můžeš web server provozovat doma a platit jen doménu. Akorát... když spočítáš náklady na energii a vhodné připojení k internetu, tak se snadno dostaneš do stavu, kdy je to dražší než placený webhosting.

Co se týče fotek na webu: málo bývá víc. Naplácat na web stovky až tisíce fotek povede akorát k tomu, že ten web nebude nikoho zajímat, v takovém případě lze u placených verzí hovořit o vyhozených penězích. Pro internetová fotoalba platí v podstatě totéž: nenaplácat tam shluk nicneříkajících momentek. Jedna zdařilá fotka řekne víc.

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
ondrej39+1
Věrný člen
15. 7. 2016   #13
-
0
-

#12 hlucheucho
Nicméně Krorob jen potvrdil, co jsem psal. Že tak jednoduchý web, co chce grabmaster, mu kde-kdo splácá 100% do 5 000 Kč a někdo i levněji a není třeba za něho vyhodit 15 000.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.39.172.–
Inject all the dependencies!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

Podobná vlákna

Tvorba webu... — založil Anonymní uživatel

Tvorba webu — založil Martin Andráši

It Band tvorba webů a grafika — založil Miloslav Kolenčík

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý