Dobrý deň,
dása naištalovať nový hardwer cez prikazový riadok windows xp...
Ďakujem za rady
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
#1 Student
Co zkusit google
https://www.windows-commandline.com/launch-add-hardware-wizard-command-line/
https://superuser.com/questions/733316/install-a-driver-in-windows-xp-from-command-line
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com