Zdravim vsetkych..
Mam jeden problem a neviem si dat rady.
Mam urobene prihlasenie, ktore mi ma locale fungovalo. Pridal som url svojej alikacie, aplika.dev...
Aplikaciu na developers.facebook.com mam spustenu, teda je zelena a pise ze je dostupna pre vsetkych pouzivatelov.
Napriek tomu mi pri pokuse o prihlasenie napise ze je stale v develop mode, co nie je pravda..
Api key aj secret som kontroloval to je ok
Viete mi niekto prosim poradit kde moze byt problem ?
dakujem za kazdu pomoc
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Návštěvník


Nahlásit jako SPAM
IP: 2a02:ab04:1dc0:4800:d585:...–
Zjistit počet nových příspěvků
































