ASP.NET - administracia uctov – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

ASP.NET - administracia uctov – .NET – Fórum – Programujte.comASP.NET - administracia uctov – .NET – Fórum – Programujte.com

 

Tocimanko0
Grafoman
8. 3. 2007   #1
-
0
-

Dobry den!
Pomocou starterkitu som spravil stranku na http://tociman.aspx.sk a pouzivam databazu pre vsetkych uzivatelov...
Potrebujem ale spravit stranku, kde by som tieto ucty vedel spravovat, t.j. mazat, premenovavat, prezerat registracne
udaje a pod. Neviem si rady!!! dizajn to moze mat hocijaky, len aby mi to posluzilo na to, na co to chcem!!!

Vopred velmi dakujem!!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
8. 3. 2007   #2
-
0
-

Ahoj,
předpokládám, že využíváš integorvané Membership a Role providery (jsou k ničemu, zkus jiný: http://www.aspnet.cz/Articles/130-prehled-alternativnich-membership-role-a-profile-provideru-pro-asp-net.aspx) a požaduješ něco, jako je ten administrační nástroj, kterej se dá spustit ve VS - pokud ne, tak se trochu rozepiš. Je to jednoduché, vezmeš google a zadáš kombinaci asp.net membership admin.

Znovu tě musím upozornit, že tebou vkládané dotazy jsou zbytečné a odpovědi se dají velmi snadno vyhledat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Tocimanko0
Grafoman
8. 3. 2007   #3
-
0
-

Aha, dakujem...

Prepac, ze sa pytam na nieco, co sa podla teba da lahko najst :-) , ale po anglicky viem len minimalne a preto je tazke pre mna najst nieco taketo...
Ale ked uz som na danej stranke, viem sa nejako zorientovat... Dakujem este raz...
Tak vas teda prosim: budte ku mne ohladuplnejsi :-D :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
8. 3. 2007   #4
-
0
-

To Tocimanko: OK ... já jsem dostatečně trpělivej, ale s tou angličtinou bys měl něco udělat -bez ní se při programování obejdeš těžko. I když se dost často daj vyhledat i české stránky s odpovědí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Tocimanko0
Grafoman
8. 3. 2007   #5
-
0
-

Dobry,
este raz by som sa chcel na tuto temu spytat...
Nejako nerozumiem vsetkym tym providerom a pod. Tento starterkit pouzivam s jazykom VB.NET ale neviem, ako pouzivat tu databazu... Mam ju klasicky v zlozke App_Data, ale kedze v pouzivani databaz som zelenac, neviem do nej zapisovat, a ani citat... Robim len podla toho starterkitu... Chcem sa to naucit, ale tu administraciu asi nezvladnem!!!
Este raz prosim, aby ste mi to vysvetlili!!! :'-(
Este upozornenie: dlho dlho som cez google hladal, ale bud som nenasiel, alebo som tomu nerozumel!

Dakujem...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
8. 3. 2007   #6
-
0
-

Ujasni si, co potřebuješ. Spravovat na webu uživatele nebo kompletní administraci celé DB?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Tocimanko0
Grafoman
8. 3. 2007   #7
-
0
-

No v prvom rade uzivatelov!!! (sice spravovat celu DB by nebolo od veci :-DD )

A mimochodom dik za skoru odpoved ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
8. 3. 2007   #8
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Tocimanko0
Grafoman
9. 3. 2007   #9
-
0
-

Zdravim!
Velmi pekne dakujem!!!!!
Nasiel som to, co som hladal... WOW! Popri tom vsetkom som sa naucil aj par detailov, ale nechce sa mi tu vsetko rozpisovat :-DD Dorobil som si administracne stranky a hned som tam uvidel asi 20 uzivatelov, ktory sa zrejme zo srandy zaregistrovali... :-) Este raz dakujem!!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
TRAPER
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
10. 5. 2007   #10
-
0
-

***********************************************************************************************
-----------------
DeaLer: už několikrát jsem tě upozorňoval, že zde podobné příspěvky nemají co dělat, opět tě tedy žádám, aby sis své osobní problémy řešil mimo veřejnou diskuzi

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý