Tvorba programu – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Tvorba programu – Inzerce – Fórum – Programujte.comTvorba programu – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Frenzy
~ Anonymní uživatel
10 příspěvků
16. 5. 2007   #1
-
0
-

Mám prosbu na všechny kdo umí dobře programovat v čemkoliv.
Potřeboval bych aby někdo vytvořil program který by při pádu programu ve Windowsu "odklikl" tlačítko "Neodesílat informace o chybě".
A následně by spustil program znova.
Dalo by se to vytvořit ?
Nenabízím žádné peníze nebo odměny ale je to pro dobrou věc a určitě by se to HOJNĚ využívalo !!
Předem Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dominik0
Super člen
16. 5. 2007   #2
-
0
-

Spíš by to chtělo program kterej by způsobil že by ve windows přestali padat programy !!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
master
~ Anonymní uživatel
95 příspěvků
16. 5. 2007   #3
-
0
-

To Frenzy:Dalo a ani by to nebylo těžké :-). Možná že to večer udělám :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Frenzy
~ Anonymní uživatel
10 příspěvků
18. 5. 2007   #4
-
0
-

To master: coo .. tak to jo .. jestli to udělaš tak si NEJ !!! (ete pls dodelat nastaveni aby se dalo určit co se ma spustit)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ján Ivančík0
Stálý člen
18. 5. 2007   #5
-
0
-

To master:no napríklad jedna možnosť je nepoužívať Windows :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
,,Múdrosť je poznanie večných právd použiteľných v živote." ciceRo
Frenzy
~ Anonymní uživatel
10 příspěvků
18. 5. 2007   #6
-
0
-

To FufurR: jn to maš pravdu .. nechapu proč ty Widle sou tak nestabilni .. at si vezmou přiklad z linuxu ! .. ten je stabilni jak stul z 15 nohama :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
18. 5. 2007   #7
-
0
-

To Frenzy: ty seeš teda naivní ... to, že ten software padá není chyba Win, ale toho softwaru případně HW

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zdeněk Večeřa
~ Korektor
0
Grafoman
18. 5. 2007   #8
-
0
-

To Frenzy: Tuším, že ti ani tak nejde o ten program, jako o nezobrazování samotného dialogu. Snad bude stačit, když ti řeknu, že odesílání lze zakázat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.devtea.cz | zdenekvecera.cz | @ZdenekVecera
Redaktor Programujte.com a Živě.cz
Frenzy
~ Anonymní uživatel
10 příspěvků
18. 5. 2007   #9
-
0
-

To Zdeny: j ja už to zakazal .. ale neuspěl sem .. zobrazujes se to pořad .. asi sem to udelal spatne .. pls napište přesně jak to ma zakazat :) .. diky :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Matrix17
~ Anonymní uživatel
300 příspěvků
18. 5. 2007   #10
-
0
-

Tento počítač => vlastnosti => upřesnit => zasílání zpráv o chybách => zakázat zasílání zpráv o chybách

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zdeněk Večeřa
~ Korektor
0
Grafoman
18. 5. 2007   #11
-
0
-

Frenzy píše:#
# To FufurR: jn to maš pravdu .. nechapu proč ty Widle sou tak nestabilni .. at si vezmou přiklad z linuxu ! .. ten je stabilni jak stul z 15 nohama :D



Super! Tak proč jej nepoužíváš?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.devtea.cz | zdenekvecera.cz | @ZdenekVecera
Redaktor Programujte.com a Živě.cz
Matěj Pácha0
Super člen
19. 5. 2007   #12
-
0
-

teda já nevím, možná je to tím, že jsem s linuxem začínal (tj. jsem linuxová lama), ale taky mi párkrát zamrznul aniž bych cokoliv nastavoval a občas mu trvalo cca 20 minut, než se vůbec spustil (Fedora 2006, procesor Intel M 725, 768 MB RAM). Já bych určitě neházel wokna do žita. Mám je docela dlouho a pokud je problém, vím jak ho odstranit. Nerad bych tu rozvášňoval letitý spor L x W, prostě každá technická vymoženost má své chyby, jejichž počet roste úměrně s její složitostí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ajem tíčr, andrgraund tíčr!
24. 5. 2007   #13
-
0
-

paashi píše:#
# teda já nevím, možná je to tím, že jsem s linuxem začínal (tj. jsem linuxová lama), ale taky mi párkrát zamrznul aniž bych cokoliv nastavoval a občas mu trvalo cca 20 minut, než se vůbec spustil (Fedora 2006, procesor Intel M 725, 768 MB RAM). Já bych určitě neházel wokna do žita. Mám je docela dlouho a pokud je problém, vím jak ho odstranit. Nerad bych tu rozvášňoval letitý spor L x W, prostě každá technická vymoženost má své chyby, jejichž počet roste úměrně s její složitostí.


Jasne, ale Mikrosrot si nechava za svoje chyby platit... Navic, pokud se najde v Linu dira/chyba/vir, do vecera je vydana aktualizace, kdezto MS trva nekolik mesicu, nez se vubec neco zacne dit a potom svoji zaplatou nadelaji stejne daleko vic skody nez uzitku.. Netvrdim, ze mi Ubuntu nikdy nepadlo (vetsinou v dusledku mych objevitelskych vasni), ale Windows to svoji frekvenci problemu naprosto hrave zastini.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Matrix17
~ Anonymní uživatel
300 příspěvků
24. 5. 2007   #14
-
0
-

To Zelenáč: Víš proč je Bill Gates nejbohatší na světě?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
24. 5. 2007   #15
-
0
-

Pac na zahrade nahodou objevil lozisko ropy?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Matrix17
~ Anonymní uživatel
300 příspěvků
24. 5. 2007   #16
-
0
-

Protože ví, že za chyby se platí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Alan0
Věrný člen
24. 5. 2007   #17
-
0
-

to Matrix17> tak to bylo dobry :D:D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Pavel Tobiáš0
Super člen
25. 5. 2007   #18
-
0
-

To Frenzy: ty seeš teda naivní ... to, že ten software padá není chyba Win, ale toho softwaru případně HW


Proč ten pavouk furt někoho kritizuje?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
25. 5. 2007   #19
-
0
-

To Colpik: Protože má pravdu

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Jan Bednařík0
Super člen
25. 5. 2007   #20
-
0
-

To survik1: Má i nemá... pravdu mají všichni. Software padá kvůli chybám v něm, i kvůli HW, ale i kvůli chybám operačního systému.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 10 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý