Wifi ? – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Wifi ? – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.comWifi ? – OS - GNU / Linux – Fórum – Programujte.com

 

Luk4Senko0
Newbie
29. 9. 2007   #1
-
0
-

Zdravicko , mam velikanskej problem. Vlastnim bezdratovou kartu Airlive WL800PCI a ne a ne ji rozjet. Zkousel jsem jak v Kubuntu , tak i v Ubuntu. Nevim co a jak nastavit , ale jednou se mi to v Ubnuntu povedlo ! Nejak jsem to proklikal... Jenze to uz je davno a uz mi to nevyslo. Poradi nekdo ? Zkousel jsem hodne navodu , dokonce jsem si stahl i ovladace od vyrobce pro Linux a podle navodu vsecko udelal , ale zase nic . Priklad : napiste tohle : XXXXXX a ja to napsal a budto mi to hodilo batch file , anebo ze na E to nejde najit pritom jsem tam treba zadaval presnou cestu k tomu soboru jako napr. /etc/desktop/blabla.INF .
-Dale jsem se pokousel tedy "vzit" ovladacz Wokýnek pomoci NDISWRAPPER ale pri navodu jak to pouzit jsem zase zakysl na tom , ze to bud nejde najit , nebo ze to nejde nainstalovat - proste se spusti takvovyto sudo -apt - install ndiswrapper nebo sudo -apt - get install ndiswrapper ( jedno z tech dvou je spravne :) . mno a taky se nic nestalo :/
-Potom jsem si to zkousel jen tak "naklikat" wlan0 tam jsem vyplil vsechny ty IP atd. , eth0 jsem nechal na dhcp , pak jsem to zase prohodil , mno hraju si s tim pekne dlouho uz a porad nic :(

btw : proc mi nejde nainstalova mandriva ? Pri installu to da error , tak to spustim bez ACPI a to same...

Dik vsem , kdo ztratej kousek casu kuli takovy lamce ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Never give up ! Never stop believing !
Dr.Silenec
~ Anonymní uživatel
44 příspěvků
30. 9. 2007   #2
-
0
-

pokud ma vyrobce linuxove ovladace tak to klobouk dolu ;-) tech je fakt malo .. zalezi jestli tam je psane na jakou distribuci jsou(uvadim zde proto, ze ubuntu neni debian ;) ) a take pokud davaji samotne zdrojaky kernelovych modulu ;) stahni ty a zkompiluj si je sam :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Luk4Senko
~ Anonymní uživatel
23 příspěvků
3. 10. 2007   #3
-
0
-

Mno jo , ale ja jsem tezkej zacatecnik :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
31. 10. 2007   #4
-
0
-

i když začátečník pokud umíš zkompilovat zdroják typem ./configure, make, make install tak by to neměl být problém

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.235.118.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Wifi — založil ja

Wifi — založil anonym

Wifi — založil ja

Opensuse a wifi — založil Mortal

XP odpaja Wifi... — založil Smokie

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý