Doména – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Doména – Offtopic – Fórum – Programujte.comDoména – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

17. 7. 2006   #1
-
0
-

Chtěl bych vědět, jestli je možné si zaregistrovat doménu na svoji IP adresu. Mám veřejnou IP a chtěl bych místo např. 85.xx.xxx.xxx měl www.nejakadaresa.cz. Může mi někdo říct, jak a jestli se to dá vůbec nějak provést?

Omlouvám se, předtím jsem to dal do špatného topicu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Michal Zima0
Super člen
18. 7. 2006   #2
-
0
-

Jasn?, jde to. Ale cesta k c?li je trnit?. V prv? ?ad? si mus?? danou dom?nu zaregistrovat. D?l si k n? mus?? p?i?adit minim?ln? dva DNS servery. Ty je vhodn? zvolit ciz? (tuto slu?bu bych ti mohl poskytnout). Tyto DNS servery budou obsahovat z?znamy k tv? dobm?n?, kter? budou sm??ovat na tu tvoji IP adresu. Pokud tam chce? m?t pouze web, tak bych si b?t tebou nechal zase hostovat e-mail n?kde jinde (t?eba u m? - j? takov? servery m?m). Pak ti u? sta?? pouze zprovoznit webserver, kter? bude poskytovat webov? obsah (t?eba Apache).

Je tu ale jedna d?le?it? podm?nka: ten tv?j server mus? b??et nonstop - 24/7/365. Jinak to toti? je celkem na nic...?:))?

Ur?it? t? to bude n?co st?t a je na m?st? se zamyslet, jestli by ti to nevy?lo levn?jc z??dit si n?kde hosting (zase na druhou stranu ti solidn? hoster (t?eba j??:ok:?) m??e nastavit r?zn? subdom?ny, aby sm?rovaly k tob?, tak?e si tam m??e? provozovat r?zn? jin? slu?by (hub, game server apod.), co? taky nen? na ?kodu. Nav?c to teoreticky nemus? b??et furt.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Mandriva Linux 2007.1, KDE 3.5, Opera 9.22, vim 7.0...
krtek0
Návštěvník
18. 7. 2006   #3
-
0
-

ha jaká skrytá reklama :)) :cigo: :skunk2: :super:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
BAFIKY BAF, NESEŽRALS HO?! krtek alias pařmen, abyste věděli :)
Michal Zima0
Super člen
18. 7. 2006   #4
-
0
-

Poradil jsem? Poradil. Externí služby bude potřebovat v každém případě, takže proč bych mu neusnadnil práci s dalším hledáním, že jo?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Mandriva Linux 2007.1, KDE 3.5, Opera 9.22, vim 7.0...
krtek0
Návštěvník
18. 7. 2006   #5
-
0
-

Ochotníku, třeba má doma server ;) a třeba je to majitel forpsi .

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
BAFIKY BAF, NESEŽRALS HO?! krtek alias pařmen, abyste věděli :)
18. 7. 2006   #6
-
0
-

Hehe :)) Kdybych byl majitel forpsi tak bych se asi takhle blbe neptal :?
Jinak díky, poslal jsem ti mail :ok:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Doména — založil survik1

Doména .SU ? — založil wokena

Aplikační domena — založil asd

Doména s www .htaccess — založil Zelenac14

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý