Jaký program byste mi doporučili? – Photoshop – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jaký program byste mi doporučili? – Photoshop – Fórum – Programujte.comJaký program byste mi doporučili? – Photoshop – Fórum – Programujte.com

 

Haf
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
8. 7. 2008   #1
-
0
-

Čau, chtěl bych se naučit s nějakym grafickym programem a chci si vybrat takovej program, kterej upřednostňujou firmy zabývající se tvorbou www...jednoduše mi jde o to, abych se neučil pracovat v nějakym programu, který firmy vůbec nechtěj.

Je photoshop nejpoužívanější mezi českýma firmama?

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.117.223.–
8. 7. 2008   #2
-
0
-

Gimp je velmi podobny co se tyce ovladani (jen ho ma o neco horsi). A nestoji 17 tisic :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Santas0
Věrný člen
8. 7. 2008   #3
-
0
-

photoshop sa pouziva asi najviac pri tvorbe webov
gimp je tiez alternativa

potom som sa este stretol s corelom, ale to v minimalnej miere, lebo je hlavne vektorovy (no cena nie je taka hrozna)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.56.–
http://psandtner.sk/blog
8. 7. 2008   #4
-
0
-

Neplest Corel Draw (vektorovy program) a Corel Painter (kreslici program. Tim kreslici myslim opravdu kreslici - na weby se samozrejme nepouziva, pouziva se tam kde je treba neco nakreslit)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Santas0
Věrný člen
9. 7. 2008   #5
-
0
-

ospravedlnujem sa

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.56.–
http://psandtner.sk/blog
sir_arthur
~ Redaktor
0
Stálý člen
9. 7. 2008   #6
-
0
-

myslim ze studia nemaju presne zadane co musis pouzivat, ano vacsinou sa pouziva photoshop, ale ak si dobry v niecom inom a dokazu s tym pracovat aj ostatni, tak neni problem asi aj v malovani robit...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.46.69.–
@mattonik
juiCZe0
Návštěvník
13. 7. 2008   #7
-
0
-

Jak řekli ostatní, majoritní je jednoznačně photoshop. Klientovi je samozřejmě jedno, v čem děláš grafiku, jde o její finální podobu, ale tvorba v photoshopu je příjemnější než v gimpu, takže je to spíš o tom v čem tu grafiku vyrobíš ty rychleji, a v čem se ti lépe pracuje.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.74.–
Amos0
Newbie
20. 8. 2008   #8
-
0
-

Gimp je nepřehlednej a hůř se vněm orientuje, ale to je jen otázka zvyku na prostředí.Já bych doporučoval Photoshop který má víc funkcí a líp se vněm orientuje.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.102.–
Amos
plasmo0
Věrný člen
20. 8. 2008   #9
-
0
-

To Amos : Já bych řekl že nepřehlednej je Photoshop a blbě se v něm orientuje. Gimp je rovnocený nástroj Photoshop a nic za něj nedáš, dokonce má lepší funkce co se ovládání týče, Např. perspektiva :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
Jak vzniká vynález? To všichni vědí, že je něco nemožné, a pak se objeví nějaký blázen, který neví, že je to nemožné, a udělá vynález. [br] Albert Einstein [br][br] http://plasmo.cz [br] http://bleskovaregistrace.cz [br] http://livetrading.cz
Amos0
Newbie
20. 8. 2008   #10
-
0
-

To plasmo : Nevim já sem zvyklej na photoshop dělám sním dlouho a sem spokojenej.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.102.–
Amos
Architekt0
Super člen
21. 8. 2008   #11
-
0
-

Haf napsal:
Čau, chtěl bych se naučit s nějakym grafickym programem a chci si vybrat takovej program, kterej upřednostňujou firmy zabývající se tvorbou www...jednoduše mi jde o to, abych se neučil pracovat v nějakym programu, který firmy vůbec nechtěj.

Je photoshop nejpoužívanější mezi českýma firmama?



Jestli máš přebytečných 21 tisíc Kč, tak Photoshop, jinak GIMP. Firmám to může být v zásadě jedno, důležitý je co dokážeš, ale každej určitě rád ušetří za licence pro Photoshop. Prakticky je jedno v čem umíš, ty programy jsou stejně všechny dost podobný a většina věcí se dělá stejně.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.22.–
Python + Django + PostgeSQL = spokojený vývojář :-)
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
21. 8. 2008   #12
-
0
-

Zvyknout se dá na jakejkoliv program...jde o to ke kterýmu se dostaneš dřív, já používal prvně Photoshop a pak byl pro mě GIMP příšernej chaos :o)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
22. 8. 2008   #13
-
0
-

Ja delal v GIMPu docela dlouho nez jsem presel na PS, od te chvile se na nej nemuzu ale skoro ani podivat :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.164.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
17. 11. 2008   #14
-
0
-

No tak si v tom udělej jasno sám si stáhni oba programi jak gimp tak photoshop na nějaké jednoduché stránce kde májí free aji shareware licenci např:http://www.stahuj.centrum.cz/ a skus si je.A pak kterej ti bude líp vyhovovat tak ten si bud kup nebo stáhni.No ale já osobně se přikláním rači k Photoshopu je lepší a jak tady hodně lidí řiká je přehlednější má větší výbavu a líp se sním dělá ,ale ne všem.Ale má tu nevýhodu že stojí 20 000 no a gimp si mužeš stahnout free.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.15.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý