ASP.Net web site adm.tool Security záložka - chyba – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

ASP.Net web site adm.tool Security záložka - chyba – .NET – Fórum – Programujte.comASP.Net web site adm.tool Security záložka - chyba – .NET – Fórum – Programujte.com

 

juiCZe0
Návštěvník
12. 7. 2008   #1
-
0
-

Zdravím,

Jako úplný začátečník se snažím implementovat co nejjednodušší řešení přihlášení, pomocí credentials, a při čtení jednoho tutorialu kde se prozměnu pracuje s WSAT (web site administration tool, to tlačítko s kladivem nahoře nad projektem), jsem zjistil že mi v security záložce visí tahle chyba :

There is a problem with your selected data store. This can be caused by an invalid server name or credentials, or by insufficient permission. It can also be caused by the role manager feature not being enabled. Click the button below to be redirected to a page where you can choose a new data store.

The following message may help in diagnosing the problem: The database filename can not contain the following 3 characters: [ (open square brace), ] (close square brace) and ' (single quote)



V projektu sice už DB je, ale nikde jsem ji nezapojil do fungování, akorát v ní vytvořil tabulky. Nevíte kde je chyba ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.74.–
mephi0
Expert
12. 7. 2008   #2
-
0
-

ako sa volá ten databázový súbor ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
juiCZe0
Návštěvník
12. 7. 2008   #4
-
0
-

To mephi : GreenR.psd .. kdosi se zmiňoval o problémech s apostrofy v celé cestě k db, tak jsem dal celý projekt na root disku ale chyba nezmizela.
To djanosik : Díky za radu, bohužel jsem úplný začátečník a dost C# mi schází, mám ten provider nějak přidat do projektu a v web.config pro něj vytvořit záznam ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.74.–
12. 7. 2008   #5
-
0
-

To juiCZe : Vše je popsané na poslední okazu, který jsem poslal. Víc ti k tomu neřeknu, nebylo by to k ničemu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
juiCZe0
Návštěvník
12. 7. 2008   #6
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 78.45.74.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý