OpenGL, pruvodce programatora – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

OpenGL, pruvodce programatora – C / C++ – Fórum – Programujte.comOpenGL, pruvodce programatora – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Taine
~ Anonymní uživatel
11 příspěvků
23. 7. 2008   #1
-
0
-

Ahoj,

uvazuju nad koupi knihy "OpenGL pruvodce programatora" (http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/grafika/opengl-pruvodce-programatora), mam ji moznost sehnat za 4/5 ceny.

Mate s ni nekdo zkusenosti? Doporucili byste mi ji, presto, ze je uz relativne stara (datum vydani prosinec 2006)?

Diky moc za kazdy nazor, Taine

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.197.149.–
survik1
~ Moderátor
0
Posthunter
23. 7. 2008   #2
-
0
-

To Taine : Je to nejlepší publikace o OGL a tuším že jako jediná známější. Rozhodně doporučuji, OGL se zas až tak moc nezměnilo a vše potřebné v knize najdeš.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.163.–
Život je jen hra, která se nedá vyhrát.
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
23. 7. 2008   #3
-
0
-

A spolu s ni bych si mozna koupil knihu Dokonaly kod (http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/programovani/dokonaly-kod-umeni-programovani-a-techniky-tvorby-software/). Znate ji nekdo?

Diky Taine

Nahlásit jako SPAM
IP: 217.197.149.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
23. 7. 2008   #4
-
0
-

Sám jsem ten Dokonalý kód nečetl, ale slyšel jsem na ní převážně chválu, i tady vyšla recenze http://programujte.com/index.php?akce=clanek&cl=2006062504-dokonaly-kod

Příští měsíc jedu do Kanady a tohle je jedna z knížek, které mám na seznamu toho, co si chci koupit:-) Přecejen tam ty knížky vyjdou levněji, v nejnovějším vydání a o všech tématech, o které mám zájem (o WPF a Silverlightu snad u nás nevyšla zatím žádná)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
darthdeus0
Stálý člen
23. 7. 2008   #5
-
0
-

Dokonalý kód můžu jenom doporučit :) Dočetl jsem to asi před 2 týdnama a fakt to produktivitu hodně zvedne :smile3: hlavně je to psáno čtivou formou a tím že to nejsou jenom hromady informací ale spíš rady tak u toho člověk dýl vydrží :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.184.–
(1..100).inject(&:+) komu se to nelíbí, ať mi klobouk políbí :P
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 11 hostů

Podobná vlákna

C++, OpenGL, SDL /// C++, OpenGL — založil Kolemjdouci

OpenGL — založil Datlik

OpenGL? — založil Lordest

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý