Robots.txt or robots.txt – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Robots.txt or robots.txt – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.comRobots.txt or robots.txt – HTML / XHTML – Fórum – Programujte.com

 

Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
4. 8. 2008   #1
-
0
-

Hi,

jak se má správně jmenovat soubor robots??? Robots.txt nebo robots.txt

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.207.101.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
4. 8. 2008   #2
-
0
-

robots.txt, nebo je to možná jedno:) Ale robots.txt je 100% správně

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Tocimanko0
Grafoman
4. 8. 2008   #3
-
0
-

Neviem, či sú crawleri v tomto case sensitive :D , ale nič nepokazíš, keď to necháš s malými.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.83.–
4. 8. 2008   #4
-
0
-

standard je nepouzivat na netu velka pismena vnazvech souboru

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Tocimanko0
Grafoman
4. 8. 2008   #5
-
0
-

To CommanderZ : Náhodou ja používam niekedy aj veľké písmená. Napr. ak mám názov súboru, ktorý sa skladá z viacerých slov, tak to dám napríklad: pridatPrispevok.php , pričom dodržiavam konvenciu - prvé malé, začiatok ďalšieho slova veľké.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.83.–
mylan40
Super člen
4. 8. 2008   #6
-
0
-

To Tocimanko : V tejto veci sa prikláňam na stranu Commandera-Z. Na nete vždy len malé písmená. A na 99% to teda má byť robots.txt.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
4. 8. 2008   #7
-
0
-

To mylan4 : Ja sa držím mojej konvencie a držím si o svojich súboroch celkom slušný prehľad :) A pokiaľ neobsahujú súbory v názve diakritiku, nerobím si zbytočne stresy ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.83.–
4. 8. 2008   #8
-
0
-

Jenze oni existuji urcite konvence, ktere dodruzuje velke mnozstvi lidi (vetsina) a ty je obvykle dobry napad respektovat. Usnadni ti to spolupraci v tymu a treba i kdyz se budes chtit na neco zaptat tady na foru:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Tocimanko0
Grafoman
4. 8. 2008   #9
-
0
-

Pokiaľ by som mal pracovať v teame, kde po mne číta kód viac ľudí, určite by sme si spolu sadli a stanovili si konvencie, ktoré budeme všetci dodržiavať. Otázku, či veľké písmená alebo nie ja v rámci vlastného kódu a vlastných projektov neriešim :) Tu na fóre ľuďom nerobí (teda aspoň mne nie) čítať kód, v ktorom je dodržiavaná nejaká iná konvencia písania kódu, i keď to občas možno znepríjemňuje život (osobne kód vždy odsadzujem, najmä pri blokoch podmienkových štruktúr).

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.83.–
Earl Cash0
Věrný člen
4. 8. 2008   #10
-
0
-

Pokiaľ by som mal pracovať v teame, kde po mne číta kód viac ľudí, určite by sme si spolu sadli a stanovili si konvencie, ktoré budeme všetci dodržiavať.

tak to ber jako radu do budoucna....usetris cas, kdyz pouzijes jiz ty ustanovene..... ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
4. 8. 2008   #11
-
0
-

To Earl Cash : Ale no tak. Kdyby všichni dělali jen to, co je zvykem - jen to, co je všeobecně normální, tak jsem pořád na stromech.

Není nic špatného na tom, když se někdo jakkoliv odlišuje, když někdo nezapadá do nějaký skupiny.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Earl Cash0
Věrný člen
4. 8. 2008   #12
-
0
-

To djanosik : netvrdim, ze je dobre pouzivat veskere standardy a ustanoveni striktne, ale proc vymyslet nejake nove konvence, kdyz ty zavedene funguji....

ale tato diskuze je znacne OT.....

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
4. 8. 2008   #13
-
0
-

To Earl Cash : Tím se už pár let řídí automobilový průmysl. Jen tak dál. Ale jsme opravdu hodně OT, nechtěl bych to dál řešit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.21.124.–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
mylan40
Super člen
5. 8. 2008   #14
-
0
-

To Tocimanko : A čo tak namiesto "pridatPrispevok.php" -> "pridat_prispevok.php" ? :smile2:

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Tocimanko0
Grafoman
5. 8. 2008   #15
-
0
-

To mylan4 : Je to len ďalšia varianta, pri čom je splnené, že všetky písmená sú malé :) Neplánujem pri svojich projektoch v blízkej budúcnosti reštrukturalizáciu názvov súborov, takže mi to je prakticky jedno :D

Koniec OT. Odporúčam locknúť. 'Problém' bol dávno vyriešený...

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.83.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Meta: Robots — založil St.Os

RANDOM z TXT — založil kodooo

Načtení z txt — založil matesz

Z XML do txt — založil jerry123

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý