Video – Titanic Super 3D — takto jste Titanic ještě určitě neviděli
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Reklama
Reklama

Video – Titanic Super 3D — takto jste Titanic ještě určitě neviděliVideo – Titanic Super 3D — takto jste Titanic ještě určitě neviděli

 

ukázat archivodkaz na toto videoVideo — Titanic Super 3D — takto jste Titanic ještě určitě neviděli

You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.
Zobrazit dalších 57 videí    

video bylo připíchnuto nahoru díky přímému odkazu na nějČlánky

Reklama
Reklama
Obrázek ke článku Nový IT hráč na českém trhu

Nový IT hráč na českém trhu

V roce 2015 otevřela v Praze na Pankráci v budově City Tower své kanceláře společnost EPAM Systems (NYSE:EPAM), jejíž centrála se nachází v USA. Společnost byla založená v roce 1993 a od té doby prošla velkým vývojem a stále roste.

Obrázek ke článku České Radiokomunikace opět hledají nejlepší nápady pro internet věcí

České Radiokomunikace opět hledají nejlepší nápady pro internet věcí

České Radiokomunikace (CRA) pořádají druhý ročník CRA IoT Hackathonů. Zájemci z řad vývojářů a fanoušků moderních technologií mohou změřit své síly a během jediného dne sestrojit co nejzajímavější funkční prototyp zařízení, které bude komunikovat prostřednictvím sítě LoRa. CRA IoT Hackathony se letos uskuteční ve dvou fázích, na jaře a na podzim, v různých městech České republiky. Jarní běh se odstartuje 31. března v Brně a 7. dubna v Praze.

Obrázek ke článku Cloud computing je využíván stále intenzivněji

Cloud computing je využíván stále intenzivněji

Využívání cloud computingu nabývá na intenzitě. Jen v letošním roce vzroste podle analytiků trh se službami veřejného cloudu o 18 %, přičemž o téměř 37 % vzrostou služby typu IaaS. Růst o více než pětinu pak čeká služby poskytování softwaru formou služby, tedy SaaS. Aktuálním trendům v oblasti využívání cloudu se bude věnovat konference Cloud computing v praxi, která se koná 23. března. 2017 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí 5.

Obrázek ke článku Mobilní datový provoz vzroste sedmkrát.

Mobilní datový provoz vzroste sedmkrát.

Už v roce 2021 bude mít více obyvatel zeměkoule mobilní telefon (5,5 miliardy) než bankovní účet (5,4 miliardy), tekoucí vodu (5,3 miliardy) nebo pevnou telefonní linku (2,9 miliardy). Vyplývá to z analytické studie Cisco Visual Networking Index (VNI) Global Mobile Data Traffic Forecast (2016 to 2021). Analytici také předpovídají, že se tento výrazný růst, spolu s rozmachem chytrých telefonů a připojení do internetu věcí promítne i do celkového objemu přenesených mobilních dat. Studie říká, že do roku 2021 vzroste sedminásobně, k čemuž přispěje i zvyšování přenosové rychlosti sítí a nárůst sledování videa na mobilních zařízeních.

Obrázek ke článku Umělá inteligence ve výrobním podniku

Umělá inteligence ve výrobním podniku

V tomto článku shrnuji základní poznatky z nasazení inteligentních systémů v podnikové praxi. Jejich aplikace přináší značné výhody ale i řadu úskalí při nevhodném použití.

Obrázek ke článku CeBIT 2017 přibližuje digitalizaci

CeBIT 2017 přibližuje digitalizaci

Umělá inteligence, drony, humanoidní roboty, autonomní systémy, internet věcí. Digitalizace mění rychlým tempem hospodářství, správu i společnost. Na veletrhu CeBIT 2017 bude možno zažít potenciály digitální transformace v celém řetězci tvorby hodnot a po všech stránkách se seznámit s digitálními tématy od disruptivních technologií až po kybernetickou bezpečnost.

Obrázek ke článku CeBIT 2017 přibližuje digitalizaci

CeBIT 2017 přibližuje digitalizaci

Umělá inteligence, drony, humanoidní roboty, autonomní systémy, internet věcí. Digitalizace mění rychlým tempem hospodářství, správu i společnost. Na veletrhu CeBIT 2017 bude možno zažít potenciály digitální transformace v celém řetězci tvorby hodnot a po všech stránkách se seznámit s digitálními tématy od disruptivních technologií až po kybernetickou bezpečnost.

Obrázek ke článku RAD Studio a Windows Store

RAD Studio a Windows Store

RAD Studio je první vývojové prostředí se zabudovanou podporou balení aplikací typu Win32 a Win64 pro jejich umístění a šíření prostřednictvím Windows 10 Store.

Fórum

Chyba neznámý sloupec v dotazu

— MS SQL  1 reakce

Visual Basic - Ukládání dat SQL

— Visual Basic

Corel draw x6 posuvanie medzier m…

— CorelDRAW  1 reakce

Prosím o odpověď.

— Hry  1 reakce

Hledám vizualizátora 3Ds Max

— 3D Studio MAX

Pomoc s překladem sql dotazu, kore…

— MS SQL  3 reakce

Návrhové vzory - Specializace tříd…

— C / C++  3 reakce

Agregační funkce v dotazu

— MS SQL  1 reakce

Jaký zadat typ dat v PhpAdmin

— MS SQL  1 reakce

Chybějící data v tabulce

— MS SQL  3 reakce

Hodnoty (text/string), spojeni

— C / C++  6 reakcí

MS SQL – Chyba neznámý sloupec v dotazu

14:16 • peter:  SELECT airplane.airplane_code, airplane.model, count(flight.airplane_code) FROM airplane, flight WHERE airplane.airplane_code = flight.aiplane_code WHERE airplane.airplane_code…

MS SQL – Chyba neznámý sloupec v dotazu

13:19 • Shockwave:  Ahoj, poradíte, proč mi to hází chybu "neznámý sloupec flight.airplane_code" ve where klauzuli? Děkuji moc za radu a opravu. úloha je : Získat code a model letadla, které m…

C / C++ – Návrhové vzory - Specializace tří…

12:10 • Staon:  Oddělení logiky od vykreslování určitě udělejte. Zkuste se například kouknout na klasický návrhový vzor MVC (Model View Controller), který přesně takhle pracuje. Má logický mod…

Visual Basic – Visual Basic - Ukládání dat SQL

11:41 • Kos:  Zdraví, mohl by mi někdo poradit s ukládáním dat do sql databáze. Na formulář jsem přiřadil položky z databáze a prostřednictvím bindingnavigator jsem byl schopen položky: přid…

C / C++ – Návrhové vzory - Specializace tří…

10:47 • Doomista:  Ovrscout Factory pattern vidím prvně v životě, ten se budu učit, až na to bude čas ;) Nápad o oddělení vykreslování od logiky je dobrý, použiju ho.

CorelDRAW – Corel draw x6 posuvanie medzier…

08:45 • kingoroot apk:  Kingoroot for PC comes with a licence agreement too which you need to confirm and after this only process will take place. kingoroot apk
Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032017 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý