#12 LukoSS
Ano, bude se jednoduše zadávat částka, vstup pouze psaním. Jde opravdu jen o to, aby se dobře četla zapsaná hodnota a předešlo se v chybě v řádu.
Příspěvky odeslané z IP adresy 195.113.82.–
#5 LukoSS
Ono jde o to, že je to jediný vstup na formuláři, následuje už jen klik na tlačítko a vypsání výsledků. Takže TextBox vůbec nemusí ztratit focus (no, musí, ale to už bude pozdě). A jde o ošetření chyby, přečíst 66666 je horší než 66 666, pak se chyba v řádu udělá velmi lehce. Chtěl bych i ošetřit, když uživatel zadá desetinou čárku jako "." nebo "," . Navíc uživatelé, pro které tohle dělám, jsou na takové chování zvyklí z EIS.
Zdravím a prosím o radu. Na formuláři mám textbox sloužící pro zadávání čísla. Chtěl bych, aby se číslo zobrazilo ve formátu 999 999 999,99, nejlépe již v průběhu psaní. Jak se to dá ošetřit, jaké jsou metody (postupy)?
Děkuju
Petr Antoň
Díky moc za odpovědi. Data budou nejspíš na SQL, tisknout různě součtované sestavy na základě výběrů, filtrů. V knížkách se o sestavách nic nepsalo, foxka na to měla svůj nástroj. No, a určitě tu o mně neslyšíte naposledy :smile1: .
Dobrý den,
nekolik let pouzivam FoxPro pro tvorbu programku, ktere mi ulehcuji zivot v praci. Jedna se o manipulaci s daty a jejich prezentaci.
Rad bych se ale posunul nekam dal, smerem k OOP. Vybral jsem si C#, ale co ted opravdu nevim, jak se v C# resi tiskove sestavy ? V knihach pro nas zacatecniky to neni. Muzete mi, prosim, odpovedet jak se v C# vytvareji tiskove sestavy?