Druhý je abstraktní továrna. J - továrna na továrny, H, I - továrny
Příspěvky odeslané z IP adresy 84.42.162.–
Zkus si to odkrokovat a podívej se na to co je uložené v postava a postava.jmeno. Jendo z toho bude null.
Zkus tohle http://www.3537.cz/analytik.html a místo psaní virů si můžeš vydělávat jejich odstraňováním :) Tomu co hledáš se říká reverzní inženýrství. Není to sice úplně legální, ale IMHO je to jedna z věcí kterou by si měl každý programátor aspoň vyzkoušet. Potřebuješ docela dobře znát technologii na kterou útočíš(v tvém případě assembler x86 a programování pro win API).
K bezpečnosti stránek v PHP asi pro začátek stačí si najít něco o útocích na běžné webové aplikace (např. SQL injection, cross site scripting atd.) a specifčtější věci si nechat na pozdějc.
AWT není menší než swing. Je to úplně jiný přístup ke GUI(komponenty vs. MVC). Česky o žádné knize ke swingu nevím. Anglicky např. oficiální tutoriály k javě, Pro Java Programming atd. Toho herouta bych doporučil spíš pro začátky v Javě, ale pro učení GUI ne.
Funguje to nejspíš, protože to pouštíš v debug konfiguraci. Zkus to pustit jako release a nejspíš to sletí. V debug režimu se pokaždé alokuje více než je potřeba a vlastní data jsou uprostřed toho bloku. Takže v tvém případě to naalokuje místo 1 bytu třeba 7 bytů a ty přepíšeš jenom ten ochranný blok (to je význam té chyby), tak ti to náhodou nesletí. Proměnné pom_x a pom_y vytvoř takto:
char pom_x[1000], pom_y[1000];
Zálezi na tom co chceš udělat. Pokud chceš načíst jeden znak, tak ti chybí dereference při načítání
cin >> (*zn_x);
. Jinak musíš předat řetězec. Navíc je dobré si předávat i maximální délku řetězce.
To Grungy: občas se to používá pokud chceš potom ten string hned použít. např.
neco_udelej(nacti_cislo(str))
Jinak ten tvůj kód nebude fungovat. Muselo by to být takhle
void nacti_cislo(char **zn_x)
Ten článek je jeden blábol vedle druhého podle toho bych se vůbec neřídil. Jinak OOo jsou psané v C++ (http://svn.services.openoffice.org/ooo/trunk/), pouze umožňují vývoj pluginů v javě. Přesto v počátcích měli (a částečně stále mají) obrovské problémy s výkoností. To že java je teoreticky pomalejší neznamená, že všechny aplikace napsané v javě budou pomalé. Na to mají největší vliv programátoři.