Datlik napsal:
vek = double(vek);
by neslo?
ne, mluvíme o Céčku, ne o nějakém scriptovacím jazyce. Proměnná vek má v paměti jasně vyhrazenou pamět (4 byty), logicky do tohoto místa nepůjde nacpat vícebajtový double.
Datlik napsal:
vek = double(vek);
by neslo?
To Earl Cash :
před započetím hackování USB subsystému bych doporučil naučit se něco málo o vývoji jaderných modulů na Linux Kernel Newbies a alespon základy vývoje ovladačů pod linuxem z knihy Linux Device Drivers (dostupná online)
http://kernelnewbies.org/Drivers
http://lwn.net/Kernel/LDD3/
před renderováním objektu musíš spočítat, jestli došlo ke kolizi nebo ne, na základě výsledku rozhodnout, zda objekt na scénu patří nebo ne ;)
CommanderZ napsal:
V c++ je taky typ byte. Obsahuje prekvapive jeden bajt, tedy 8 bitu informaci :)
hal má vlastní systém přístupových práv k zařízením, imho je nejjednodušší mountovat zařízení ručně, případně otevírat pod rootem, pod tím ti to pravděpodobně půjde ... bohužel už si nepamatuju, kde se ta práva nastavovala, možná ti pomůže nastudovat hal-set-property, ale možná to nepomůže, nevím, nemám u sebe linux s HALem...
tmi napsal:
teoreticky puvodni kod dostat lze (az na komentare, jmena promennych atd.), zalezi na tom jaky dekompiler se pouzije a zdali je znam puvodni uzity kompileru
Peter D. napsal:
hmm nejak sa to tu zastavilo :(
takze : ( :D )
Na vstupe su cele cisla napr 2 3 54 62 86 516
ulozte ich do pola a pomocou "prirodzenej" (nepytajte sa aka to je, ja nemam paru :) ) rekurzie ho vypiste v opacnom poradi.
teda :
516 86 62 54 3 2
-------
Snad som to tu rozbehol :)
#include<iostream>
int main(int argc,char *argv[])
{
for(int i=argc;i>1;i--){
std::cout << argv[i-1] << " ";
}
std::cout << std::endl;
}