Na počátku 90. let byla hodně známá hra Stunts. O co v ní šlo? Postavili jste si vlastní automobilovou dráhu s různými překážkami a poté jste na této dráze závodili. Nyní je tu podobná hra, ManiaDrive, akorát s lepší grafikou a jinými vylepšeními.
Hra Stunts byla známá hlavně díky editoru tratí, ve kterém jste si mohli dělat nové a nové trati, takže nuda nehrozila, také jste si mohli vytvořit většinu překážek, které vás napadly. To vše je tu nyní znova v luxusnějším provedení. Hlavně grafika dospěla výrazné změny od 90. let. Je tu spousta dalších novinek, na které jsme již většinou zvyklí z jiných her.
Jednou z nich je příběh – musíte zajíždět tratě za určitý čas. Přístup k dalším tratím se otevře, až když zajedete předchozí trať za určitý čas. Ze začátku je to jen otázkou šikovnosti, postupem času musíte zapojit ale i logiku a fantazii.
Další novinkou je stahování neustále nových tratí z Internetu. I když by mohly být nové trati přidávané častěji a možná bychom ocenili i jiné vychytávky.
Doporučuji Vám určitě si tuto hru zahrát nebo si ji stáhnout.
Jan ŘičánekGoogle
Zajímám se o tvorbu webů v jazycích HTML a PHP. A také softwarové a hardwarové novinky.
Nové články
Článek popisuje první část stavebnice umělé inteligence. Obsahuje lineární a plošnou optimalizaci. Demo verzi je možné použít pro výuku i zájmovou činnost. Profesionální verze je určena pro vývojáře, kteří chtějí integrovat popsané moduly do svých systémů.
V technické praxi využíváme často kombinaci různých disciplín umělé inteligence a klasických výpočtů. Takovým systémům říkáme hybridní systémy. V tomto článku se zmíním o určitém typu hybridního systému, který je užitečný ve velmi složitých výrobních procesech.
Vedení týmu v oboru informačních technologií se nijak zvlášť neliší od jiných oborů. Přesto však IT manažeři čelí výzvě v podobě velmi rychlého rozvoje a tím i rostoucími nároky na své lidi. Udržet pozornost, motivaci a efektivitu týmu vyžaduje opravdu pevné manažerské základy a zároveň otevřenost a flexibilitu pro stále nové výzvy.
Za poslední rok se podoba práce zaměstnanců změnila k nepoznání. Především plošné zavedení home office, které mělo být zpočátku jen dočasným opatřením, je pro mnohé už více než rok každodenní realitou. Co ale dělat, když se při práci z domova ztrácí motivace, zaměstnanci přestávají komunikovat a dříve fungující tým se rozpadá na skupinu solitérů? Odborníci na personalistiku dali dohromady několik rad, jak udržet tým v chodu, i když pracovní podmínky nejsou ideální.