MATLAB: Tvorba samostatných aplikací a doplňků
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

MATLAB: Tvorba samostatných aplikací a doplňkůMATLAB: Tvorba samostatných aplikací a doplňků

 

MATLAB: Tvorba samostatných aplikací a doplňků

Google       Google       3. 10. 2011       11 567×

Obsah semináře se zaměřuje na nasazení aplikací vytvořených v MATLABu pro uživatele, kteří MATLAB nemají. Prostřednictvím příkladů bude předvedeno, jak je možné vytvářet v MATLABu samostatně spustitelné aplikace, komponenty pro jazyk Java nebo .NET, a jak vytvořit samostatné doplňky pro Microsoft Excel. Také zde bude ukázána možnost nasazení vytvořené aplikace na internet.

Tento webový seminář / tutorial je určen uživatelům, kteří znají MATLAB a mají zájem dozvědět se více do hloubky o možnostech integrace a nasazení aplikací vytvořených v MATLABu.

  • Tvorba samostatně spustitelných aplikací
  • Začlenění programových komponent do programových prostředí Java a .NET
  • Nasazení aplikací vytvořených v MATLABu na internet
  • Tvorba samostatných doplňků pro Microsoft Excel

Pro sledování webového semináře je nutné se nejprve zaregistrovat. K registraci se dostanete stisknutím tlačítka "Přihláška zde".

Sledování webového semináře probíhá přes WebEx rozhraní. Ke vstupu do tohoto rozhraní použijte internetový odkaz a Registration ID, které obdržíte e-mailem po registraci. Přístup je otevřen v den, kdy je webový seminář vysílán, přibližně 30 minut před začátkem. Pro správnou funkci rozhraní je nezbytné použít WebEx plugin (v průběhu přihlašování se vám nabídnou možnosti jeho instalace). Pro podrobnější popis klepněte ZDE.

V průběhu semináře je možné vyvolat několik oken pomocí grafického ovládacího panelu. Nejdůležitější je panel Q&A (ikona s otazníkem), kde je možné klást textové dotazy přednášejícímu. Vybrané dotazy budou v závěru semináře zodpovězeny.

×Odeslání článku na tvůj Kindle

Zadej svůj Kindle e-mail a my ti pošleme článek na tvůj Kindle.
Musíš mít povolený příjem obsahu do svého Kindle z naší e-mailové adresy kindle@programujte.com.

E-mailová adresa (např. novak@kindle.com):

TIP: Pokud chceš dostávat naše články každé ráno do svého Kindle, koukni do sekce Články do Kindle.

Hlasování bylo ukončeno    
0 hlasů
Google
(fotka) Lukáš ChurýLukáš je šéfredaktorem Programujte, vyvíjí webové aplikace, fascinuje ho umělá inteligence a je lektorem na FI MUNI, kde učí navrhovat studenty GUI. Poslední dobou se snaží posunout Laser Game o stupeň výše a vyvíjí pro něj nové herní aplikace a elektroniku.
Web     Twitter     Facebook     LinkedIn    

Nové články

Obrázek ke článku Stavebnice umělé inteligence 1

Stavebnice umělé inteligence 1

Článek popisuje první část stavebnice umělé inteligence. Obsahuje lineární a plošnou optimalizaci.  Demo verzi je možné použít pro výuku i zájmovou činnost. Profesionální verze je určena pro vývojáře, kteří chtějí integrovat popsané moduly do svých systémů.

Obrázek ke článku Hybridní inteligentní systémy 2

Hybridní inteligentní systémy 2

V technické praxi využíváme často kombinaci různých disciplín umělé inteligence a klasických výpočtů. Takovým systémům říkáme hybridní systémy. V tomto článku se zmíním o určitém typu hybridního systému, který je užitečný ve velmi složitých výrobních procesech.

Obrázek ke článku Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Jak vést kvalitně tým v IT oboru: Naprogramujte si ty správné manažerské kvality

Vedení týmu v oboru informačních technologií se nijak zvlášť neliší od jiných oborů. Přesto však IT manažeři čelí výzvě v podobě velmi rychlého rozvoje a tím i rostoucími nároky na své lidi. Udržet pozornost, motivaci a efektivitu týmu vyžaduje opravdu pevné manažerské základy a zároveň otevřenost a flexibilitu pro stále nové výzvy.

Obrázek ke článku Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Síla týmů se na home office může vytrácet. Odborníci radí, jak z pracovních omezení vytěžit maximum

Za poslední rok se podoba práce zaměstnanců změnila k nepoznání. Především plošné zavedení home office, které mělo být zpočátku jen dočasným opatřením, je pro mnohé už více než rok každodenní realitou. Co ale dělat, když se při práci z domova ztrácí motivace, zaměstnanci přestávají komunikovat a dříve fungující tým se rozpadá na skupinu solitérů? Odborníci na personalistiku dali dohromady několik rad, jak udržet tým v chodu, i když pracovní podmínky nejsou ideální.

Reklama autora

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý