× Aktuálně z oboru

Vychází Game Ready ovladače pro Far Cry 5 [ clanek/2018040603-vychazi-game-ready-ovladace-pro-far-cry-5/ ]
Celá zprávička [ clanek/2018040603-vychazi-game-ready-ovladace-pro-far-cry-5/ ]

Znalosti, dovednosti i prestižní titul MBA: Jde to i moderně a online

[ http://programujte.com/profil/24875-tomas-cada/ ]Google [ ?rel=author ]       19. 8. 2020       11 212×

Snad nikdy není špatná příležitost na investici do hodnotného vzdělání. Obzvlášť v případě, že absolvent dovede teoretické poznatky přetavit v praktické dovednosti, využitelné při řešení problémů i v komunikaci. Právě na to se specializuje studijní program MBA Řízení informačních technologií, vyučovaný na Business Institutu.

Vhodný je zejména pro manažery, odpovědné za správu či řízení jakékoliv části informačních systémů a informačních technologií, ať už jde o vývoj, bezpečnost, či třeba strategii. Vybrat si však můžete i z dalších 17 programů. Studenti procházejí odbornou přípravou, rozšiřují své znalosti v podnikových informačních systémech a učí se aplikovat existující manažerské standardy a rámce. V závěru studia pak získávají prestižní titul MBA [ https://www.businessinstitut.cz/studium-mba ].

Studium zabere mezi 12 až 18 měsíci a respektuje individuální časové možnosti posluchačů. Můžete ho proto až dvakrát přerušit a následně kdykoli opět navázat. Lektorská setkání probíhají jednou měsíčně ve všední den mezi 17. a 20. hodinou. Povinně je navíc navštěvovat nemusíte, byť se tak možná ochudíte o cenné informace a zkušenosti chybějící v běžně dostupné literatuře.

S lektory a studijním oddělením můžete komunikovat přes moderní e-learningovou platformu, která vám zároveň umožní přistupovat k literatuře a dalším materiálům. Business Institut navíc disponuje jak virtuální, tak i klasickou knihovnou. Lektoři pak studentům rádi pomohou řešit odborné otázky nejen v souvislosti se studiem, ale i v rámci profesním.

Extrémně časově vytížení zájemci pak jistě ocení i možnost stoprocentně online studia s přednáškami a bonusovými videi. Začít lze kdykoli podle individuálních potřeb. Na výběr máte [ https://www.businessinstitut.cz/mba-online ] v takovém případě s šesti programů včetně jednoho vyučovaného v anglickém jazyce.

Prestižní školou Business Institut prošlo od roku 2009 už bezmála devatenáct set absolventů, z nichž 98 % studium doporučuje. Kvitují nejen nabytí nových teoretických poznatků, ale třeba i hlubší pochopení oboru či inspiraci, která vedla ke zrodu nových pracovních projektů. Leckdy jim jistě pomohla networkingová setkání organizovaná školou, kde mohou studenti navázat nové profesní vazby.

Hodnotu jistě má i možnost v rámci studia bezplatně navštěvovat lektorská setkání z jiných modulů a občasné přednášky zajímavých osobností. Během let je proslovily zvučná jména světa podnikání, médií i vzdělávání. Není divu, že 85 % absolventů uvádí, že se jim investice do studia vrátila během dalších dvou let.

Pokud ještě váháte, další informace snadno získáte během nezávazné schůzky, kterou si můžete sjednat přímo na webu Business Institutu [ https://www.businessinstitut.cz ]. Najdete tam i konkrétní reference absolventů, aktuality z dění okolo školy či detailní informace o přínosu jednotlivých programů.

Proč neprohloubit své vzdělání ještě letos? Investice do vlastních znalostí a dovedností vám přece už nikdy nikdo nevezme.


Článek stažen z webu Programujte.com [ http://programujte.com/clanek/2020081700-znalosti-dovednosti-i-prestizni-titul-mba-jde-to-i-moderne-a-online/ ].