Vyvoj aplikaci na platformu WIN CE 5.0 – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vyvoj aplikaci na platformu WIN CE 5.0 – C / C++ – Fórum – Programujte.comVyvoj aplikaci na platformu WIN CE 5.0 – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Pawl0
Newbie
9. 8. 2008   #1
-
0
-

Dobrý den,

Jakým způsobem nástrojem lze vyvíjet aplikace ma WinCE? Mám instalovené Visual Studio 2008. Je zde položka "Smart Device" pak zvolím MFC Smaert Device App. Po té dám v průvodci platforma Installed SDKs
. Pocket PC 2003
. Smart phone 2003
. Windows Mobile 5 Pocket
. Windows Mobile 5 SmartPhone

O této problamtice moc (nic) nevím takže ani nevím jaký je mezi jednotlivými položkami rozdíl
Mám "ovládací panel" kde běží Winodws CE 5.0. Tam bych chtěl udělat nějakou jednoduchou aplikaci založenou na MFC.

Děkuji

Samek

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.235.–
midin0
Věrný člen
9. 8. 2008   #2
-
0
-

To Pawl : To rozdělení je viditelně založeno na tom, pro jaké zařízení chceš kód psát. S Windows CE jsem v životě nepracoval, takže mi ani přesně nedochází, co máš v plánu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.229.–
Zápisky z dění na FB (momentálně ve vývoji): http://fbpd.ic.cz/
9. 8. 2008   #3
-
0
-

. Pocket PC 2003
. Smart phone 2003
. Windows Mobile 5 Pocket
. Windows Mobile 5 SmartPhone



* 2003 jsou starsi generace. Maji rozdilnou spravu pameti a nepodporuji softkeys. Asi by se nasla tuna dalsich rozdilu.

SmartPhone nemaji dotykovou obrazovku, Pocket PC ano.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Pawl0
Newbie
15. 8. 2008   #4
-
0
-

To midin : Zařízení do kterého chci pást není vlatně "mobil" jedná s o takový "prumyslový počítač" z procesorem RISC 200 MHz:http://www.microinnovation.com/en/desktopdefault.aspx/tabid-4/5_view-6/ na tomto počítači běží Windws CE5 - to je tak jediné co se dát zjistit. Dále tem běží Softwarove PLC (programovatlný automat) a aplikaca na Vizualizaci (která sice není špatná, ale chtěl bych jí nahradit vlastní, třeba pro možnosti přístupu do Databázích a podobný věcí co stavající app nepodporuje)

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.235.–
15. 8. 2008   #5
-
0
-

WIndows CE, je neco jineho ne Windows Mobile, na to bacha

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
yaqwsx+9
Posthunter
15. 8. 2008   #6
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.85.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Pawl0
Newbie
16. 8. 2008   #7
-
0
-

To yaqwsx : Otázka tedy zní jakým způsobem vyvíjet aplikace pro CE ve visual studiu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.235.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý