Jak získat zdrojové kódy? jsem ochoten platit – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Jak získat zdrojové kódy? jsem ochoten platit – Offtopic – Fórum – Programujte.comJak získat zdrojové kódy? jsem ochoten platit – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Latté
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
18. 8. 2008   #1
-
0
-

Čau,

předem se omlouvám, že tento příspěvek možná nezapadá do této diskuze, ale nedokážu rozlišit jednotlivé technologie programování, tak jsem to prostě umístil do té první.

Potřeboval bych zdrojový kód jednoho komerčního programu z USA, abych si ho mohl nechat upravit na české podmínky.

Bohužel nemám tušení, kde a jak ho získat. Za zdrojové kódy jsem tedy ochoten zaplatit 4 000Kč.

Jméno programu sdělím emailem. Ozvěte se na nj.teplice@seznam.cz.

Díky

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.93.–
paul270
Návštěvník
18. 8. 2008   #2
-
0
-

no a co se obrátit přímo na výrobce (i když asi velkou šanci nemáš)? tohle mi zavání, že by si byl ochotný platit za neoficiální (rozuměj ukradené) zdrojové kódy. no každopádně já nic nemám, takže se do toho nebudu více plést.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.71.–
Laik0
Stálý člen
19. 8. 2008   #3
-
0
-

To Latté : Ja by som to nerobil... :smile12: ...Je to licenciovaný produkt?...lebo ak hej tak sa do toho nepleť... môžeš mať problémy.... :smile17: ...Zdroják plateného programu si proste nemôžeš len tak hacknúť...to by bol zásah do licencie a porušenie licencie ťa môže víjsť pekne draho...len povedz názov produktu a potom ti poviem či je to možné...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.57.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
pawlik0
Grafoman
19. 8. 2008   #4
-
0
-

To Latté : ...windows...?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Jinx0
Newbie
19. 8. 2008   #5
-
0
-

Urcite nemas tolik penez aby jsi mohl koupit pravo ten program modifikovat. Sezen nejakou opensource alternativu. Nebo vyuzij dekompilaci. Vetsina takoveho softu ma na tohle specialni ochrany proti crackerum takze hodne stesti pokud se jej budes snazit dekompilovat ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.29.146.–
Tocimanko0
Grafoman
19. 8. 2008   #6
-
0
-

Jediná podľa mňa legálna cesta, ako bolo povedané, je obrátiť sa priamo na autora. Očakával by som odpoveď typu 'lama, choď domov', ale inú možnosť nemáš. Ak je to komerčný produkt, určite spadá pod licenciu, ktorá je na 100% tvrdšia ako GNU/GPL :smile5: Preto ak by si si najal nejakého crackera, ktorý by ti kódik získal (stavím sa, že nie v jeho pôvodnej podobe :), mohol by si mať pekné problémy. A nemyslím si, že ak to je kvalitný produkt, že ho bude tak ľahučké dekompilovať :) A navyše, ak je kód produktu pre autora 'sväté tajomstvo', pochybujem, že bude ochotný ti ho ukázať :) A okrem toho 4 litre by ti v žiadnom prípade nestačili :) Je to smiešna cena, keď si zoberieme, že autor sa na tom programe slušne nadrel a má z neho oveľa vyšší zisk, než keby si mu dal tých 4 000 :)

PS: Pojmom 'autor' som označoval jedného alebo skupinku programátorov, ktorí sa podieľali na tvorbe softu, ktorý zháňa zakladateľ tohto vlákna :)

Pekný deň.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.83.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý