Chcel by som či by ste neotestovali môj program :P.
A napísali aké chyby som v ňom narobyl a čo by som mal upravyť .
http://uloz.to/676711/Setup.exe
Bol by som rád keby ste ho skúsili neak oklamať a zistiť výnimky ktoré som nezachitil :P .
Ďakujem
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Stálý člen

Nahlásit jako SPAM
IP: 91.127.254.–
Věrný člen
Grafoman
Expert
Posthunter
Hero
Zjistit počet nových příspěvků
































