Co máte proti Microsoftu? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Co máte proti Microsoftu? – Offtopic – Fórum – Programujte.comCo máte proti Microsoftu? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

31. 7. 2006   #1
-
0
-

P?ed ned?vnem jsem zalo?il zaj?mav? flame o webov?ch prohl??e??ch a bylo lep?? se ke konci rad?ji nezapojovat do diskuse.

Ve va?em r?doby hlasov?n? vede FF v obl?benosti i hodnocen? funkc?. Hned za n?m je :opera: . :error: (my?leno IE) si z diskutuj?c?ch neobl?bil nikdo. Jenom jeden koment?tor pou??v? n?jakou n?stavbu, ale stejn? gecko je gecko.

Te? je tady nov? FLAME. Pros?m do toho a pekn? emotivn?!!!!
Takov?hle flamy jsou dost good sociologick? pr?zkumy.

PS: K p?ede?l?mu flame se pros?m vyjad?ujte p??mo v n?m a ne tady.???

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
Alan0
Věrný člen
31. 7. 2006   #2
-
0
-

No proti microsoftu skoro nic, ale docela me stve, ze se sere uplkne do vseho, a chce mit vsechno ze svým logem. Třeba teďka je v bleskovkách, že de zase do sporu s Ipodem, protože chce mýt svůj vlastní přehrávač,a zese nejlepší, to samí je třeba c#, Bill,když vznikala Java, machroval, že není potřeba další jazyk, pak viděl, jaký měla java úspěch a hele, máme tu C#. No asi tak no....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
PSP user|Web developer|C4D user||Maya Lamer|Photoshop User|Guitar player
Jan Malý
~ Redaktor
0
Grafoman
31. 7. 2006   #3
-
0
-

Mně Microšrot neva... jen kdyby to nebylo tak drahé a bez tolika chyb :ok:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jan Malý | web: www.malyphoto.cz, @malyphoto
DeaLer+2
Hero
31. 7. 2006   #4
-
0
-

hansk napsal:

Hele kdo by si obliboval M$ie, kdyt?poru?uje standarty!!!!!! :error:


No a ty poru?uje? pravopis. ?:))?

Al napsal:

No proti microsoftu skoro nic, ale docela me stve, ze se sere uplkne do vseho, a chce mit vsechno ze sv?m logem. T?eba te?ka je v bleskovk?ch, ?e de zase do sporu s Ipodem, proto?e chce m?t sv?j vlastn? p?ehr?va?, a zese nejlep??, to sam? je t?eba c#, Bill,kdy? vznikala Java, machroval, ?e nen? pot?eba dal?? jazyk, pak vid?l, jak? m?la java ?sp?ch a hele, m?me tu C#. No asi tak no....


Konkurence je zdrav? a prosp??n? v?c a MS je prost? ?sp??nej konkurent (v?t?ina jeho konkure?n?ch v?robk? aka C# je lep?? ne? origin?l).

Na MS mi nic nevad? (hlavn? ne ty roz???en? m?ty o nekvalit? jejich produkt? a nadm?rn? chybovosti), proto?e je to autor kvalitn?ch technologi?, ale n?kdy nech?pu n?kter? jejich "nesmysln?" kroky.

BTW: Osobn? ech?pu pro? se MS pou?t? do sv?ta HW.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Jarda0
Stálý člen
31. 7. 2006   #5
-
0
-

Co mám proti MS?

Proti operačním systémům celkem nic, ale co mě vážně naštvalo, byl krok MS, když odkoupil OS a ten distribuoval firmě IBM pod jménem DOS

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Hehe :D
Davo0
Newbie
31. 7. 2006   #6
-
0
-

Já proti MS nemám skoro nic, jen me trochu stve, ze neexistuje nejaka levnejsi edice Windows primo pro studenty aby mohli mit system legalne.
Jinak proti jejich taktice v byznysu nic nemam. A dost me stve Brusel, jak se snazi "omezit" monopol smesnymi pokutami! Prece kazdy ma pravo pouzivat co chce - nemusi pouzivat IE nebo WMP, ale o tom uz se psalo vsude a hodnekrat. Jde tady o to, ze stojim za MS co se tohoto problemu tyce: EU ma byt svobodna, ale zatim to spise pripomina omezovani podnikani a obraceni se ke komunistickym praktikam!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Petr G...0
Newbie
31. 7. 2006   #7
-
0
-

M!cr0$0ft je podle mě jednička, když někdo umí tak umí.
A neni nad pořádné chyby, co by to bylo za život, kdyby vám přesně před koncem něčeho nespadnul komp?
To by nebyla legrace.

Fakt, když se W!nd0w$ umí prosadit tak ať. Pokuty bych dal těm hovadům, co to udělily.

A !nt3rn3t 3xpl0r3r je docela dobrej, sice je FF lepší, ale mně nevadí.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
31. 7. 2006   #8
-
0
-

MS je tam kde je protoze vyhral konkurencni boj s ostatnimi. A kdyby kdyby MS tu valku prohral tak by ty myty a nadavky smerovaly na Apple a my byli tam kde jsme ted. Korporace jako korporace. :darth:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Davo0
Newbie
1. 8. 2006   #9
-
0
-

Greben napsal:

M!cr0$0ft je podle mě jednička, když někdo umí tak umí.
A neni nad pořádné chyby, co by to bylo za život, kdyby vám přesně před koncem něčeho nespadnul komp?
To by nebyla legrace.

Fakt, když se W!nd0w$ umí prosadit tak ať. Pokuty bych dal těm hovadům, co to udělily.

A !nt3rn3t 3xpl0r3r je docela dobrej, sice je FF lepší, ale mě nevadí.



Proc ty produkty shazujes tim, jak je nespravne pises? :ehh:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
1. 8. 2006   #10
-
0
-

Bacha, asi je to tvrdej HaXx0r :P

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
František Sabovčik0
Návštěvník
2. 8. 2006   #11
-
0
-


Konkurence je zdrav? a prosp??n? v?c a MS je prost? ?sp??nej konkurent (v?t?ina jeho konkure?n?ch v?robk? aka C# je lep?? ne? origin?l).


Dob?e, ale je v??n? rozd?l mezi konkurenc? a monopolem. Konkurence je dobr?, monopol ale naopak konkurenci likviduje "podp?sovkami", a to nem? s obchodn? sout??? nic spole?n?ho.
Pov?sti o n?zk? kvalit? produkt? Microsoftu ur?it? poch?zej? z dob, kdy byl na sv?te Windows 95 a 98 (a d??v), nevím jestli si to u? nepomatujete :P, ale to bylo v??n? stra?n?...
Jinak si podle m? kope Microsoft hrob s?m sob? - nap??klad IE7 se asi t??ko bude roz?i?ovat, pokud bude dostupn? jen na leg?ln?ch Windows. Kdyby se vyd?val OS (a jin? produkty) pro b??n? u?ivatele za akceptovatelnou cenu, ur?it? by neprod?lali. nevím jak t?eba v USA, ale zn?m realitu v ?R.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
uzanto de Esperanto
mi toki pi toki pona
DeaLer+2
Hero
2. 8. 2006   #12
-
0
-

Sitnarf napsal:


Konkurence je zdrav? a prosp??n? v?c a MS je prost? ?sp??nej konkurent (v?t?ina jeho konkure?n?ch v?robk? aka C# je lep?? ne? origin?l).


Dob?e, ale je v??n? rozd?l mezi konkurenc? a monopolem. Konkurence je dobr?, monopol ale naopak konkurenci likviduje "podp?sovkami", a to nem? s obchodn? sout??? nic spole?n?ho.
Pov?sti o n?zk? kvalit? produkt? Microsoftu ur?it? poch?zej? z dob, kdy byl na sv?te Windows 95 a 98 (a d??v), nevím jestli si to u? nepomatujete :P, ale to bylo v??n? stra?n?...
Jinak si podle m? kope Microsoft hrob s?m sob? - nap??klad IE7 se asi t??ko bude roz?i?ovat, pokud bude dostupn? jen na leg?ln?ch Windows. Kdyby se vyd?val OS (a jin? produkty) pro b??n? u?ivatele za akceptovatelnou cenu, ur?it? by neprod?lali. nevím jak t?eba v USA, ale zn?m realitu v ?R.



U? jsem mnohokr?t psal, ?e MS nen? monopol a pokud to n?kdo tvrd?, tak nem? pravdu. V?te co je to monopol? Jak podle V?s MS likviduje konkurenci?

Doby Win 95 a Win 98 si fakt moc nepamatuju - Win 98 jsem m?l rok a pak jsem ?el na XP, ale to je minulost a ne sou?asnost.

Boj proti ilegalit? je kop?n? hrobu? ???? :-D

IE7 m? b?t pro Win XP mezi d?le?it?mi aktualizacemi a jako takov? by m?l b?t (ne??k?m, ?e bude) dostupn? i v neleg?ln?ch W.

Co je to akceptovateln? cena?

BTW: windows v OEM licenci rozhodn? nepat?? mezi nejdra??? software

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
xp0
Věrný člen
2. 8. 2006   #13
-
0
-

Ta OEM licence přesně znamená co?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Není čas ztrácet čas
DeaLer+2
Hero
2. 8. 2006   #14
-
0
-

xp napsal:

ta oem licence přesně znamená co?



Význam zkratky neznám, ale je to licence vázaná na HW - tedy nepřenositelná na jiný stroj, než ke kterému byla zakoupena. Pak jsou tam ještě nějaký detaily - viz. Google.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
2. 8. 2006   #15
-
0
-

Ona hlavne ta oem je vazana na novy harware, coz v pripade woken je novy komp

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
DeaLer+2
Hero
2. 8. 2006   #16
-
0
-

CommanderZ napsal:

Ona hlavne ta oem je vazana na novy harware, coz v pripade woken je novy komp



Pokud vím, tak je možné ji zakoupit i ke stávajícímu HW - alespoň nás to tak učili ve škole.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
František Sabovčik0
Návštěvník
3. 8. 2006   #17
-
0
-

DeaLer napsal:
U? jsem mnohokr?t psal, ?e MS nen? monopol a pokud to n?kdo tvrd?, tak nem? pravdu. V?te co je to monopol? Jak podle V?s MS likviduje konkurenci?


P?e?tete si, co jsem psal. V dne?n? dob? se sp??e o monopol pouze pokou??, mimo jin? d?ky t?m opat?en?m.

DeaLer napsal:
Doby Win 95 a Win 98 si fakt moc nepamatuju - Win 98 jsem m?l rok a pak jsem ?el na XP, ale to je minulost a ne sou?asnost.


Nep?ipad?m si zrovna jako pam?tn?k, ale asi jsem. :D

DeaLer napsal:
Boj proti ilegalit? je kop?n? hrobu? ???? :-D


Je ale ot?zka, jak proti n? bojovat, t?mto způsobem asi t??ko n?co dok???, pr?v? naopak.

DeaLer napsal:
Co je to akceptovateln? cena?


To je mysl?m jasn? - cena, za kterou si to bude b??n? u?ivatel ochotn? koupit.:P

DeaLer napsal:
BTW: windows v OEM licenci rozhodn? nepat?? mezi nejdra??? software


To je sice pravda, ale nejedn? se jen o Windows. Ka?d? cena je mysl?m pro Microsoft lep?? ne? pir?tsk? kopie, za kterou nedostanou ani korunu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
uzanto de Esperanto
mi toki pi toki pona
3. 8. 2006   #18
-
0
-

DeaLer napsal:

CommanderZ napsal:

Ona hlavne ta oem je vazana na novy harware, coz v pripade woken je novy komp



Pokud v?m, tak je mo?n? ji zakoupit i ke st?vaj?c?mu HW - alespo? n?s to tak u?ili ve ?kole.



Tak to ti doporucuju jit na jinou skolu :?

Citaze z wikipedie:

OEM, when used to describe software, is used to differentiate that version of the software which is bundled with other hardware or software from that same software package sold on its own as a retail package.



Preklad : OEM je uzivana k odliseni sw, ktery je pribalen k jinemu hw nebo sw z to sameho prodejniho baliku.

Z toho vypliva, ze teoreticky nemuzes jit do obchodu, koupit si tam jen tak wokna a zacit je vesel pouzivat :usama:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
ProgDan0
Stálý člen
29. 10. 2006   #19
-
0
-

VŠECHNO

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Collecting data is the first step to the wisdom, but sharing data is the first step to the community.
ProgDan0
Stálý člen
29. 10. 2006   #20
-
0
-

DeaLer napsal:

hansk napsal:

Hele kdo by si obliboval M$ie, když porušuje standarty!!!!!! :error:


No a ty porušuješ pravopis. :))

Al napsal:

No proti microsoftu skoro nic, ale docela me stve, ze se sere uplkne do vseho, a chce mit vsechno ze svým logem. Třeba teďka je v bleskovkách, že de zase do sporu s Ipodem, protože chce mít svůj vlastní přehrávač, a zese nejlepší, to samé je třeba c#, Bill,když vznikala Java, machroval, že není potřeba další jazyk, pak viděl, jaký měla java úspěch a hele, máme tu C#. No asi tak no....


Konkurence je zdravá a prospěšná věc a MS je prostě úspěšnej konkurent (většina jeho konkurečních výrobků aka C# je lepší než originál).

Na MS mi nic nevadí (hlavně ne ty rozšířené mýty o nekvalitě jejich produktů a nadměrné chybovosti), protože je to autor kvalitních technologií, ale někdy nechápu některé jejich "nesmyslné" kroky.

BTW: Osobně nechápu proč se MS pouští do světa HW.



Tohle mě rozesmálo: Konkurence je zdravá...to máš sice možná pravdu, ale v případě M$ to asi tak zdravá konkurence neni když za to dostává pokuty........

OMG dyž je to (pro M$ofťáky s prominutím, pro Linuxáky bez něj) svinstvo...kam přijdou tam se naserou...a když už tam sou tak vám rovnou vnutěj i IE, Office, vlastní firewall... a začnou vám vykládat že bez těhlech věcí nemůžete prostě žít...sem na Linuxu, používám FireFox a OpenOffice.org a furt žiju tak se s MS děte někam vycpat.....

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Collecting data is the first step to the wisdom, but sharing data is the first step to the community.
ProgDan0
Stálý člen
29. 10. 2006   #21
-
0
-

Greben napsal:

M!cr0$0ft je podle m? jedni?ka, kdy? n?kdo um? tak um?.
A neni nad po??dn? chyby, co by to bylo za ?ivot, kdyby v?m p?esn? p?ed koncem n??eho nespadnul komp?
To by nebyla legrace.

Fakt, kdy? se W!nd0w$ um? prosadit tak a?. Pokuty bych dal t?m hovad?m, co to ud?lily.

A !nt3rn3t 3xpl0r3r je docela dobrej, sice je FF lep??, ale m? nevad?.



Tob? je?t? asi nikdy nespadli Widle kdy? si m?l v 0ffiz dopsanejch 30 str?nek ze semin?rky co? M? navad? ?e spadli (stane se....t?eba i na jinech OSk?ch) ale sere m? ?e mi p?i tom sm?zli i tu semin?rku. M?l sem ji ulo?enou, ale kdy? jsem ji cht?l otev??t tak mi to napsalo ?e soubor je nen?vratn? po?kozen a ?e bude smaz?n a ?e se omlouvaj (to je sice hezk? ale je mi to hov** platn? proto?e to za m? znova nenap??ou)...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Collecting data is the first step to the wisdom, but sharing data is the first step to the community.
6. 11. 2006   #22
-
0
-

Mrkvosoft a Billa beru jen z hlediska obchodn? a marketingov? strategie, tam se dostali hodn? daleko. Ale co se t??e kvality SW je to hr?za, nejl?p to asi vyjad?uje vt?pek, ?e Gates ?aluje v?robce tamago?i o autrsk? pr?va, proto?e prvn? syst?m o kter? se ?lov?k mus? denn? starat, aby nechc?pnul je MS Windows :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Linux is like a vigwam: no Windows, no Gates and Apache inside
DeaLer+2
Hero
6. 11. 2006   #23
-
0
-

To Ondra: jako vtip dobrý, ale jinak tvou reakci snad ani nemůžu brát jako tvůj názor.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
7. 11. 2006   #24
-
0
-

To DeaLer: Nevím proč bys to nemohl brát jako můj názor, sice Win využívám, ale prostě ho nemusím, protože se o něj musíš neustále starat, cpe ti do počítače spoustu zbytečností, nemluvě o bezpečnosti, politice záměrného nedodržování standardů, a spoustě dalších nesmyslů. To je můj názor tak ho tak ber, nebo mi snad chceš nějaký názor vnutit? Co je můj názor? Řekni mi, rád bych to věděl ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Linux is like a vigwam: no Windows, no Gates and Apache inside
RobinHood
~ Anonymní uživatel
4 příspěvky
7. 11. 2006   #25
-
0
-

To Ondra:
naprosto s tebou souhlasím.MS si dělá ch chce bez jakýchkoli ohledů. Neškodilo by mu trochu konkurence.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
DeaLer+2
Hero
7. 11. 2006   #26
-
0
-

To Ondra: no já tě chápu, ale je to především tvoje chyba a ne chyba windows - ten systém nemůže za to, že s ním neumíš pracovat. Ty řídíš auto když to neumíš a chceš po něm, aby jelo rovně.

To Ondra: Ale MS má konkurenci - to že jí drtí kvalitou a reklamou je jiná věc.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
7. 11. 2006   #27
-
0
-

To DeaLer:To že má MS konkurenci moc dobře vím, a že jidrtí reklamou je zřejmé, ale jestli ji drtí kvalitou je téma na samostatné flame.

BTW: řídit auto umím, ale pracovat s WIN je občas jako řídit autobus na přeplněném parkovišti, děláš co můžeš, ale sem tam prostě nabouráš ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Linux is like a vigwam: no Windows, no Gates and Apache inside
DeaLer+2
Hero
7. 11. 2006   #28
-
0
-

To Ondra: sorry - to s tou konkurencí nemělo patřit tobě. Bohužel je to tak - MS má velice kvalitní produkty a až na čestné výjimky udává směr současného vývoje.

BTW: Tak v tom případě jsem perfektní řidič autobusu, protože s Win nemám vůbec žádný potíže. Ale po pravdě se těším na novou verzi.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Pinkava Pavel0
Stálý člen
8. 11. 2006   #29
-
0
-

Velmi dobre a hlavne pravdive to vystinuji clanky na Blackhole.sk, jde o 3 clanky "Why i hate Microsoft". Jsou ve slovenstine...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Něco tak nepatrného, jako je mávnutí motýlích křídel, může způsobit uragán, který zasáhne celý svět. -- teorie chaosu --
Michal Vrábel0
Návštěvník
8. 11. 2006   #30
-
0
-

Davo píše:#
# Já proti MS nemám skoro nic, jen me trochu stve, ze neexistuje nejaka levnejsi edice Windows primo pro studenty aby mohli mit system legalne.#
#Jinak proti jejich taktice v byznysu nic nemam. A dost me stve Brusel, jak se snazi "omezit" monopol smesnymi pokutami! Prece kazdy ma pravo pouzivat co chce - nemusi pouzivat IE nebo WMP, ale o tom uz se psalo vsude a hodnekrat. Jde tady o to, ze stojim za MS co se tohoto problemu tyce: EU ma byt svobodna, ale zatim to spise pripomina omezovani podnikani a obraceni se ke komunistickym praktikam!


Souhlas

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Sunmay píše : Při čtení tohoto příspěvku povstaňte. Ja hovorím : Pri čítaní tohoto príspevku si radšej sadnite.
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
9. 11. 2006   #31
-
0
-

MI@SO píše:#
#

Davo píše:#
# J? proti MS nem?m skoro nic, jen me trochu stve, ze neexistuje nejaka levnejsi edice Windows primo pro studenty aby mohli mit system legalne.#
#Jinak proti jejich taktice v byznysu nic nemam. A dost me stve Brusel, jak se snazi "omezit" monopol smesnymi pokutami! Prece kazdy ma pravo pouzivat co chce - nemusi pouzivat IE nebo WMP, ale o tom uz se psalo vsude a hodnekrat. Jde tady o to, ze stojim za MS co se tohoto problemu tyce: EU ma byt svobodna, ale zatim to spise pripomina omezovani podnikani a obraceni se ke komunistickym praktikam!

#
#S?hlas?m


Nen? pravda, v r?mci license MSDN AA (MSDN Academic Alliance) m??ete z?skat t?m?? v?e od Microsoftu (krom her a Office) zdarma, ?kola ovšem mus? b?t ?lenem licen?n?ho programu, Masarykova univerzita nap??klad je.
MSDN Academic Alliance je licen?n? program spole?nosti Microsoft, kter? ?lensk? kated?e ?i fakult? poskytuje neomezen? mno?stv? licenc? vybran?ch produkt? pro v?ukov? a v?zkumn? ??ely ? do u?eben, laborato??, pro u?itele, ale i pro studenty p?edm?t? dan? fakulty, kte?? si tyto produkty mohou instalovat na dom?c? po??ta?e.

Program MSDN AA zahrnuje

* Opera?n? syst?my (Windows) v?etn? SDK a DDK
* Serverov? produkty (Windows Server, ISA Server, BizTalk Server, Exchange Server, SQL Server, Systems Management Server?)
* Visual Studio .NET
* Aplikace: Visio Professional, Project Professional, Access, Virtual PC?
* MSDN Library
* a mnoho dal??ho

Zahrnuty nejsou nap??klad sou??sti Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) nebo aplikace pro dom?c? u?ivatele (hry, vzd?l?vac? software apod.).

Vyu?it? programu

Software v r?mci programu MSDN AA je mo?n? vyu??vat:

* Pro ??ely a podporu v?uky a neziskov?ho ?i grantov?ho v?zkumu v oboru informatika.

nen? mo?n? vyu??vat nap??klad:

* Pro ziskov? v?zkum (nap?. p?i zapojen? firem) a v?uku (nap?. ?kolen? extern?ch subjekt?).
* Jako termin?l pro p??stup k Unixu/Linuxu (ve smyslu p?eva?uj?c? vyu?it? ? nen? samoz?ejm? probl?m ??st maily na aise).
* Na po??ta?e rodi??, kamar?d? apod.
* Pro komer?n? v?voj aplikac? ?i jinou ziskovou pr?ci.
* Pro ?innost v r?mci fakulty, kter? nesouvis? s v?zkumem ?i v?ukou (nap?. ekonomika, spr?va s?t? ?i jin? infrastruktura).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
DeaLer+2
Hero
9. 11. 2006   #32
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
9. 11. 2006   #33
-
0
-

To DeaLer:Každý máme svůj názor. Win se bohužel nevyhnu, ale kde můžu jedu v Linuxu, už kvůli bezpečnosti. Ve Windows by mě v životě nenapadlo si např. uložit heslo k čemukoli, nebo nějaká citlivá data.

BTW: Jak se ti např. líbí že tvůj nejlepší software na světě ti do souboru formátu .doc ukládá kompletní cestu, kde se tento soubor nachází na tvém disku? :ms_0007:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Linux is like a vigwam: no Windows, no Gates and Apache inside
DeaLer+2
Hero
9. 11. 2006   #34
-
0
-

To Ondra: vůbec mi to nevad?. J? t?mto nejsem nijak omezov?n. A hesla ke v?emu si klidn? ukl?d?m, j? toti? nejsem "lama" a dok??u si bezpe?nost zajistit - kdy? u? je to ob?as nutn?. ?:ms_0027:?

BTW: nen? to m?j nejlep?? software

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Lukáš Churý
~ Šéfredaktor
+8
Hero
9. 11. 2006   #35
-
0
-

To Ondra: Ale už tu máme XML :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
DeaLer+2
Hero
9. 11. 2006   #36
-
0
-

To Curo: To je taky pravda - OpenXML je o dost bezpecnejsi nez starej WordML format.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 13 hostů

Podobná vlákna

Spolupráce Microsoftu a Novellu — založil hrabedooku

[C#] 1 proti 100 — založil sh00ter

Ochrana proti robotom — založil Non-Captcha

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý