Prázdniny - in the end? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Prázdniny - in the end? – Offtopic – Fórum – Programujte.comPrázdniny - in the end? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Tocimanko0
Grafoman
25. 8. 2008   #1
-
0
-

Prázdniny sa nám chýlia ku koncu (deprimujúce keci, no krutá realita)... Moja otázka je:

[seznam]Tešíte sa na návrat do školských lavíc? [/seznam]
[seznam]Ako ste prežili prázdniny?[/seznam]
[seznam]Máte za sebou nejakú dovolenku(y)?[/seznam]

Začnem ja:
1. Musím si ešte odpykať niekoľkoročný trest školskej dochádzky a beriem to ako nutné zlo.
2. Prevažne pracovne... O oddychu sa moc nedá hovoriť :)
3. Keď nepočítam malé výlety (max. 25 km od môjho PC :D ), tak zvyčajne len na nejaké jazero tu v okolí :D :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.81.–
Earl Cash0
Věrný člen
25. 8. 2008   #2
-
0
-

1. jak se to vezme, docela uz mi chybi ten tlak, kdy clovek nic nestiha a je rad, ze se alespon dostane ke svym projektum, kdyz na skolu uz nezbyl cas...taky mi pribylo par zajimavych predmetu...na druhou stranu uz ted mam vitr z testu a zkouseni...

2. taktez "pracovne" u PC...tento rok jsem se rozhodl, ze na brigadu nepujdu a radeji se budu plne venovat rozdelanym projektum a vecem, ktere jsem tak dlouho pred zacatkem prazdnin planoval...

3. tento rok zase nic, ale nevadi mi to...nepotrebuju mit kazdy rok spalena zada a tyden kvuli bolestem nespat... :))

pevne verim, ze prvni tyden skoly bude jeste OK - ne nadarmo se rika, ze ve skole je dobry pouze prvni a posledni tyden :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Bald3rr0
Super člen
25. 8. 2008   #3
-
0
-

1. Těšim se akorát na známé tváře, na předměty až na vyjímky ne

2. Viděl jsem všechny díly SouthParku (11,5 řady) + 200 dílů Naruta. A každý den jsem odešel na 2 - 3 hodiny na trénink

3. 4 dni v Maďarsku v Termálech a zbytek proleženo v posteli u výše zmíněných seriálů

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.100.0.–
Ace McIntosh0
Super člen
25. 8. 2008   #4
-
0
-

1. No o tomhle se nedá vůbec spekulovat, chodím na všeobecné gymnázium plné protivných vyučujících (jsou tam naštěstí i výjimky), v čele s ředitelkou, která nemá ráda studenty, takže si prosím sami domyslete jak zábavná a lákavá výuka je u nás (teď na to nechci raději ani pomýšlet ať poslední týden prázdnin nemám zkažený:-) ). Jinak informatika opět pouze 2 vyučovací hodiny týdně.

2. Odpočinkem od nuceného zla jménem Všeobecné gymnázium

3. Jojo, hezká dovolená:-). Celý měsíc strávený na 3 různých chatách - v Čechách, na Moravě a na Slovensku + každý večer několik epizod seriálu Akta X, tato kombinace zapůsobila jako účinný balzám na duši.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.190.–
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
26. 8. 2008   #5
-
0
-

1) Jo, těším, máme super profesory:-)
2) U počítače a...
3) ... dvěma týdny v Kanadě, ze které se zítra vracím:-(

Nahlásit jako SPAM
IP: 24.83.104.–
kezalb0
Newbie
26. 8. 2008   #6
-
0
-

1)mě to nijak nevadí.......

2)převážně u pc

3)akorat jeden tejden sem vypadnul z civilizace...na vsechny jine cesty jel notas se mnou:)

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.156.128.–
26. 8. 2008   #7
-
0
-

Já jsem naopak doma strávil pouze 15 dní a to jsem všechny chodil na brigádu. Člověk má potom sice pocit, že si prázdniny doopravdy "užil", ale nestihne se nic, ani to C++ jsem se nenaučil...

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
Tocimanko0
Grafoman
26. 8. 2008   #8
-
0
-

Väčšina hnije pri PC, parí si prdel pred bedňou, čumí do TV, pracuje pri PC... :D To sa mi ľúbi... Mám rozmermi pomerne malú izbu a PC vypínam raz za čas. Ide mi 25 hodín denne a perfektne vykuruje izbu :D :D Cez noc mám otvorené okno, zapnutý stropný ventilátor a mám tu napriek tomu teplúčko :D :D Bedňa vyžaruje neuveriteľnú energiu. Je tu nejaká šanca, že raz môj verný priateľ skolabuje?

To kezalb : 3. Mimo civilizace? :D To si bol na nejakej inej planéte našej slnečnej sústavy? :D Si myslím, že na našej planéte sa nedá pomaly nikde schovať a mať pokoj... :D Keď chcem kľud a aby ma nikto nebuzeroval, zamknem sa na WC :D Aj to mi tam vždy niekto musí klopať :-\

To Garret Raziel : Stačilo by trošku zmeniť konfiguračný súbor a zmeniť riadok dlzka_prazdnin z hodnoty '2.0' na vyššiu :)

To Chrasty :
1. blázne :D :D
2. hehe :D
3. aaaaaaaaaa, jak ti ja závidím :( Ja som chcel ísť do Los Angeles, ale zatiaľ to ostáva len mojím nesplneným snom....

To Ace McIntosh : Nepríjemné :) Si myslím, že najhoršia vec na svete sú všeobecné kecy. Keď už niečo, tak poriadne a nie povrchne.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.81.–
pawlik0
Grafoman
26. 8. 2008   #9
-
0
-

1) ne. kdo chce travit ve skole az 10 hodin denne?
2) nevim. nejak se mi to povedlo.
3) za hranicema ne. tak daleko se nepohnu.

To Tocimanko : kdyz chci, aby me nikdo nebuzeroval, nainsertuju se do databaze a proste se neselectnu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
kezalb0
Newbie
26. 8. 2008   #10
-
0
-

To Tocimanko : ne to ja jezdim na jeden tabor kterej je v okolí kláštera u kostelního vydří a tam siroko daleko temer nic neni (akorat dacice ale tam se nedostanes)....takze to mas jako kdyby si vypadnul uplne pryc a perfektne si clovek odpocine..;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.156.128.–
Tocimanko0
Grafoman
26. 8. 2008   #11
-
0
-

To pawlik : Nj, to ma nenapadlo :) Stojí za vyskúšanie ;)
To kezalb : :D Hh, ja keď sa potrebujem ukludniť alebo si vyčistiť myseľ, zbehnem na bicykli na miestny cintorín :D Človek má po smrti imho väčší pokoj ako keď je nažive :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.81.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
26. 8. 2008   #12
-
0
-

1. Těším se akorát na pár dobrejch lidí, na pár dobrejch učitelek a na ten bordel, co zas budem dělat :D
2. Převážně s kamarády, kutěním a když bylo venku hnusně, tak PC
3. Vyloženě na dovolený jsem nebyl, ale 2. týden v září jedem jako třeťáci z gymplu na sportovně-turistický kurz do Itálie na týden...to se docela těším ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.191.111.–
26. 8. 2008   #13
-
0
-

To Tocimanko : Nj, jenže prázdniny mají takovej bordel v ini souborech, jinak bych to už dáávno udělal :-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.78.–
Podpis: Do podpisu nelze vložit obrázky ani HTML kód. Je podporován nový řádek tagem
.
pawlik0
Grafoman
26. 8. 2008   #14
-
0
-

To Tocimanko : ano. stoji.u me v rodine me tam nikdo nenajde. jen nesmi nejaky zlomyslny bratr umet sql. to musis utect jeste nez vyvola prikaz TRUNCATE nebo rovnou DROP TABLE.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
mephi0
Expert
26. 8. 2008   #15
-
0
-

1. Nie
2. Cyklistika, tenis, male vylety. Študoval som ASP a ešte ma ku koncu čaka MS SQL
3. Nie, tentokrat som nikde nebol, maximalne som sledoval live prenos z Pekingu

btw. Mne sa netreba odtrhovať od civilizacie, ja som sa už odtrhol.
btw2. in the end alebo at the end ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.248.56.–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Earl Cash0
Věrný člen
26. 8. 2008   #16
-
0
-

To mephi : me jde lepe "do huby" varianta s "at"...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Tocimanko0
Grafoman
26. 8. 2008   #17
-
0
-

Jo, máte pravdu. At the end je 'u konca' a in the end 'na koniec' Hm :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.91.81.–
Colpik0
Super člen
27. 8. 2008   #18
-
0
-

Tešíte sa na návrat do školských lavíc?


Doslova do lavice ne. Ale těším se, že zas uvidím kamarády, se kterými budeme dělat blbiny o přestávkách a a taky se těším na některé dobré profesory. Na druhou stranu to bude taky spousta učení a písemek a dalších nepříjemností... ale to se dá také přežít, pokud na to člověk úplně nekašle (a nezaprodá se světu komerce a marketingu a nevydělává si někdy ve 2 ráno... že, Toci? :smile1: ).

Ako ste prežili prázdniny?


Trochu jsem si osvěžil znalosti Pythonu (+ trochu se naučil s Pygame) a v posledním týdnu jsem začal pracovat na novém třídním webu :smile1: . A jinak odpočinek, lenošení. Svoje projekty si nechám na volná odpoledne ve školním roce.

Máte za sebou nejakú dovolenku(y)?



V zahraničí jsem nebyl. Ale podnikl jsem pár výletů a navštívil hodně příbuzných, kteří jsou posetí po celé ČR (k čemuž jsem se nechal ukecat jen kvůli tomu, že vlastním laptop :smile1: ).

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.102.176.–
Pavel 'Colpik' Tobiáš - Developer & Music Producer [br] http://colpik.webstudio4u.eu
pawlik0
Grafoman
Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 20 hostů

Podobná vlákna

Prázdniny — založil Laaca

End. — založil sa54d

Front-end developer — založil Pixelko

Unexpected end of file — založil Martin

Syntaxová chyba $end — založil Alex Candle

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý