Book – Python – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Book – Python – Fórum – Programujte.comBook – Python – Fórum – Programujte.com

 

adam1280
Stálý člen
4. 9. 2008   #1
-
0
-

Dufam, ze taketo tema tu este nebolo aj ked asi ano :D, ale v searchy som nic nenasiel, ok nejaku tu dobu som 'programoval' alebo aspon sa snazil daco napisat v C#, niektore dovody ma prinutili zmenit jazyk a ako najlepsi kon mi prisiel Python, takze citam nejake tie tutoriali, lenze to mi stacit nebude a tak uvazujem nad kvalitnou knizkou, dnes som sa zastavil v knihkupectve a zazrel som tam toto http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/51/l51958.jpg , pripada mi to ako rozsialaa dobra kniha, lenze pred tym ako si ju kupim chcem vediet vazory vas co ste to citali (dufam, ze ste to citali :D) a kedy ste to citali, ci je to vhodne viac pre beginner alebo pre pokrocilich, lebo co som tak letmo prebehol, zdalo sa mi ze chlap co to pisal to nepisal zrovna najlepsie pre uplne zacinajucich.. thx
btw: nebolo by zle tu pozbierat odkazy ci uz naseho jazyku alebo anglickeho na python tutoriali, velmi by se ma potesili

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.47.37.–
Spectator0
Věrný člen
4. 9. 2008   #2
-
0
-

Take jsem si ji kdysi koupil a velmi mi pomohla. Myslím, že teď je to opravená verze, takže snad bez těch pár chyb. Ke konci se zameřuje na webové programování, které jsem nevyužil, ale první polovina knihy je celkem přínosná. Po čase jsem si pořídil ještě jednu knihu "Podrobná referenční příručka pro programovací jazyk Python" má tvrdé desky a na obálce hada ve fialovém poli. Je starší, ale řekl bych, že obsahuje mnoho informací.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
. . .
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
5. 9. 2008   #3
-
0
-

kupovat knihu je waste penez... radsi zacni tutorialem od geona tady na Programujte

Nahlásit jako SPAM
IP: 66.68.54.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
adam1280
Stálý člen
5. 9. 2008   #4
-
0
-

to som uz davno zacal, ale ako vravim, ten mi stacit urco nebude a skor ci neskor budem musiet zabstarat nieco obsiahlejsie..

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.47.37.–
Spectator0
Věrný člen
5. 9. 2008   #5
-
0
-

To adam128 : V tom případě doporučuji. Jiak nedávno vyšla učebnice "Učíme se programovat v jazyce Python" Ale o té nic nevim. Podle mne stačí ta,o ktere jsi psal.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
. . .
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý