Pripojeni k wifi v usa – OS - Windows – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Pripojeni k wifi v usa – OS - Windows – Fórum – Programujte.comPripojeni k wifi v usa – OS - Windows – Fórum – Programujte.com

 

Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
13. 9. 2008   #1
-
0
-

ahoj

Nyni bydlim a jeste deset mesicu budu bydlet v usa. Zatim se mi nepodarilo zprovoznit pripojeni k internetu pres wifi. Pouzivam Windows XP a vsechny ostatni pocitace v dome jsou os Mac. Kdyz vyhledam wifi site v okoli, tak domaci sit najdu, ale kdyz se k ni chci pripojit tak se to zasekne na "nacitani sitove adresy".

Nemel jste nekdo podobny problem?

Omlouvam se, ze jsem nepouzil diakritiku, mam tu pouze anglickou klavesnici....

Dekuji za jakoukoliv pomoc...

Nahlásit jako SPAM
IP: 66.68.54.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
13. 9. 2008   #2
-
0
-

a ses si jist ze mas na tom zaple DHCP a nechce to zadat IP rucne?

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.237.136.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
13. 9. 2008   #3
-
0
-

KIIV napsal:
a ses si jist ze mas na tom zaple DHCP a nechce to zadat IP rucne?


bohuzel se v teto oblasti vubec neorientuji. Nemohl byste prosim trochu popsat, jak zapnout dynamic host configuration protocol, popr. jak zadat ip rucne?
dekuji moc

Nahlásit jako SPAM
IP: 66.68.54.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Chrasty
~ Redaktor
+4
Posthunter
13. 9. 2008   #4
-
0
-

A veřejné sítě ti fungují? Já když byl teď o prázdninách v Kanadě, fungovalo mi bez problémů připojení jak doma (druhé PC bylo na XPčkách), tak i ve městě (v kavárnách, na letišti, ...)

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.196.–
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
13. 9. 2008   #5
-
0
-

To chrasty: Vsude jinde se mohu pripojit (kavarna, letiste)... Jenom doma to negunfuje.
Tak jsem trochu prohledal internet a nasel jsem jak se da nastavit adresa rucne. Takze jsem otevrel ovladaci panely -> sitova pripojeni -> vlastnosti -> Protokol site internet (TCP/IP) -> Vlastnosti -> Zaskrtnul jsem "pouzit nasledujici adresu IP", ale nevedel jsem, co tam vlozit. Takze jsem se sel podivat na pocitac host-bratra (kterej ma taky windows XP a wifi mu funguje). Ten mel zaskrtnutou moznost "Ziskat adresu IP se serveru DHCP automaticky", ale stejne jsem tam zkusil neco vyplnit. Takze jsem na jeho pocitaci v prikaozvym radku zadal ipconfig a do toho formulare jsem vlozil udaje, ktery jsem dostal z ipconfig (tedy maska podsite a vychozi brana). Nevedel jsem ale jako vlozit ip adresu, takze jsem tam vlozil stejnou jako mel on.
Kdyz jsem se po teto zmene nastaveni pokusil pripojit, tak se wifi sice tvarilo, ze jsem pripojen na siti (uz se to nezasekavalo na nacitani sitove adresy, ale proste to psalo, ze to je pripojeny). NicmÈne internet stale nefungoval.

Nahlásit jako SPAM
IP: 66.68.54.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
14. 9. 2008   #6
-
0
-

To Blujacker : ip adresa je neco jako rodne cislo... jedno rodne cislo v ramci cech by mel mit pouze jeden clovek...
jinak te muze brzo navstivit exekutor s cizim dluhem....

stejna ip se proste na jedny siti pouzit neda... jak reknes ze chces poslat data tomudle pocitaci kdyz je tam dalsi se stejnou adresou ....

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.237.136.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
14. 9. 2008   #7
-
0
-

To KIIV : zkusil jsem jinou, nicmene to stale nefungovalo.
dneska jsem zjistil, ze oni nemaji normalni router, ale jakys airport express. takze jsem se zkusil pripojit rovnou do modemu, ale to taky neslo, takze jsme volali do ty spolecnosti, ktera poskytuje internet a oni resetovali nas modem. Internet zacal fungovat. Jenomze kdyz jsme vratili kabel zpatky do airport express, tak ten nefungoval. takze jsme zase museli volat aby znova resetovali modem a pak sit zacla fungovat, nicmene ja jsem se stale jeste nemohl pripojit (stale se to zasekava na nacitani sitove adresy). Problem je tedy mezi mnou a tim "routerem".
zkousel jsem prohledat forum applu, jestli nekdo nemel stejnej problem a nasel jsem nekolik lidi, jenomze na jejich otazky nikdo neodpovedel.
neznate nekdo reseni:?

Nahlásit jako SPAM
IP: 66.68.54.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
15. 9. 2008   #8
-
0
-

kdyz je tam takova podpora... proc se na nastaveni rovnou nezeptas jich?

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.94.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
w3q0
Věrný člen
5. 1. 2010   #9
-
0
-

Sorry za offtopic, ale si tam u rodiny alebo na výmenom pobyte?

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.212.40.–
HTML,CSS,PHP,MySQL, začínam s Objected C 2.0
Blujacker
~ Moderátor
0
Grafoman
5. 1. 2010   #10
-
0
-

u rodiny jsem tam byl. Ale už jsem půl roku zpátky v čr:-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.166.–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Jobs Analytics Manager In USA — založil ecityworks-halad

Wifi — založil ja

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý