Hľadám spolupracovníkov (súdruhov)... – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hľadám spolupracovníkov (súdruhov)... – Offtopic – Fórum – Programujte.comHľadám spolupracovníkov (súdruhov)... – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Laik0
Stálý člen
18. 9. 2008   #1
-
0
-

hľadám 2 spolupracovníkov pre projekt CMS systému podobnému ako php fusion ale nebude to mať skoro nič podobné...Takže požiadavky: PHP,HTML,(CSS - môže nemusí)....a jedného designéra...O čo vlastne ide?...bude to CMS systém kde v administrácií sa bude dať nastaviť technické vlastnosti stránky (charset,title,ban,intro,heslovanie CMS systému atď.) takže viac na mojom ICQ: 426810562.Potom to šupneme na web (platený host (*.com))...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.244.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
netman920
Super člen
18. 9. 2008   #2
-
0
-

no ak budem mat cas pocitaj som mou
php, html, js, css, Myslq, ajax

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.244.226.–
Laik0
Stálý člen
18. 9. 2008   #3
-
0
-

oka...takže jeden...ešte 1 + designer...oka daj si ma do ICQ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.244.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
pawlik0
Grafoman
19. 9. 2008   #4
-
0
-

To Laik : co bych z toho mel? :smile1:

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
netman920
Super člen
19. 9. 2008   #5
-
0
-

no budes napisany v copyrajte :smile6:

Nahlásit jako SPAM
IP: 87.244.226.–
pawlik0
Grafoman
19. 9. 2008   #6
-
0
-

To netman92 : omfg no to je odmena.... delat cms s nekym, kdo trochu umi php nebo si zapomnel zmenit podpis - nevim co je horsi... ale za ty mesice prace to nestoji...

pocitam ze to dopadne, ze projekt se neuskutecni nebo nedokonci. Dokonci se jen v pripade, ze Laik ma dosatecne znalosti na tvorbu CMS - pokud ne, mohli bychom to delat sami s vetsi efektivitou nez to vsechno projednavat a brzdit to.

To Laik : tak jake jsou tve znalosti v PHP? jestli takove, jako mas v podpisu, tak se nemame o cem bavit. cca na 64% nemas jedine zkusenosti, protoze si do pozadavku neuvedl zadnou databazi. Jiste. neni to na skodu, pokud se tady nesejdou PostgreSqlsti, Mysqlisti, lide, kteri chteji to v databazi Oracle... Jak to chces resit ty?! Pres zapis do souboru??
Proste bud ses spatne vyjadril(nevyjadril), nebo proste nevis o co jde.

p.s.: nepotvrzuji, ze se do tohoto projektu budu poustet. nemam tolik volneho casu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Laik0
Stálý člen
19. 9. 2008   #7
-
0
-

To pawlik : podpis je len podpis :smile1: ... a nevešti budúcnosť!...nie si veštica z Délf... :smile20: ...a inak...odmena?...byť administrátorom jak na fóre tak v CMS (a to ešte nehovorím o e-mailoch a podobne...)a riadiť skupinku nadšencov + Vaše vizitky v kontaktoch...si myslím že je to dosť veľká odmena!... :smile3: ... a bol by som rád čo sa týka odmen "JA PLATÍM HOST !"...myslím si že 1100 Sk na rok je slušná odmena :-/...PHP viem...ešte dolaďujem svoje znalosti v SQL standardoch...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.235.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
pawlik0
Grafoman
19. 9. 2008   #8
-
0
-

To Laik : ach byt admin na foru a 25 hodin denne resit problemy,problemy... to casove neni nic pro me.
Podpis je jen podpis, a podpis by prave mohl trochu davat smysl. Nevim, jestli zamerne, ale neodpovedel jsi mi na vetsinu otazek. Znovu si precti muj prispevek.

tak jake jsou tve znalosti v PHP?


jde mi o to, jak dobre. ze vis co to je, chapu...

cca na 64% nemas jedine zkusenosti, protoze si do pozadavku neuvedl zadnou databazi. Jiste. neni to na skodu, pokud se tady nesejdou PostgreSqlsti, Mysqlisti, lide, kteri chteji to v databazi Oracle... Jak to chces resit ty?! Pres zapis do souboru??


Neodpovedel jsi mi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Laik0
Stálý člen
19. 9. 2008   #9
-
0
-

To pawlik :
1.)Otázka:
ešte zatiaľ som nič neprogramoval v php ale viem ho používať....teda...nemal som projekt...mal som nejaký ten index.php už za sebou ;-)
2.) Otázka:
Ako vidím väčšinou všetky hostingy bežia na MySQL takže zatiaľ by to bežalo LEN na MySQL.Potom pri upgradoch už budú zahrnuté aj PostgreSQL a aj Oracle.
3.) Admini tam nebudú od toho aby to riešili na to si povíšim nejakých supportérov a aj ich zaučím :P...
Admini budú len programovaťa aj niečo writnú sem tam za týždeň...Ja budem dávať nové články ohľadom upgradov atd. atd. atd. resp. designér vytvárať designy (s čím sa vôbec nemusí ponáhľať...)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.235.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
20. 9. 2008   #10
-
0
-

ešte zatiaľ som nič neprogramoval v php ale viem ho používať....teda...nemal som projekt...mal som nejaký ten index.php už za sebou ;-)


:smile19:

To si delas srandu. Vis jak slozite je zorganizovat a napsat alespon trochu slusny CMS?

Jsou pouze dve moznosti, co z toho muze vzniknout:
1) Naprosto jednoduchy a amatersky CMS, ktery zkuseny programator napise za odpoledne. Tohle povazuju za nejpravdepodobnejsi alternativu, v tehle fazi uz asi pochopite, ze zacinat a zacit si hned hrat na velky projekt proste nema cenu
2) Nepouzitelny gulas hrajici si na velky mocny projekt, majici ale naprosto zakladni nedostatky a hrozivou optimalizaci a bezpecnost.

Tak, co z toho to bude?

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
pawlik0
Grafoman
20. 9. 2008   #11
-
0
-

To Laik : Je hezké, že máš za sebou index, ale to není všechno, co potřebujem. viz CommanderZ :

ešte dolaďujem svoje znalosti v SQL standardoch...
To znamena co?

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Laik0
Stálý člen
20. 9. 2008   #12
-
0
-

CommanderZ napsal:

ešte zatiaľ som nič neprogramoval v php ale viem ho používať....teda...nemal som projekt...mal som nejaký ten index.php už za sebou ;-)


:smile19:

To si delas srandu. Vis jak slozite je zorganizovat a napsat alespon trochu slusny CMS?

Tak, co z toho to bude?


:smile20:
To pawlik: nič pre CMS...
To CommanderZ: VIEM!...preto som aj založil túto tému...môžem to urobiť sám a na pomoc sa vy***ť ale bolo by to na dosť dlho...TAK POTOM HÁDAJ prečo HĽADÁM SPOLUPRACOVNÍKOV?! Zbožuňujem buzeráciu a skeptickosť!...*ANGRY*

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.239.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
pawlik0
Grafoman
20. 9. 2008   #13
-
0
-

To Laik : já jsem vždy skeptický, když mám pocit, že něco prostě nemůže vyjít. Začneš s PHP a chceš udělat CMS? Sorry, asi to nepůjde. I kdyby ano, tak by jsi imho sám na tom projektu moc nedělal a nechal nás, protože buď musíš umět opravdu dobře PHP + DB nebo to skvěle organizovat. A mám pocit, že ani jedno nelze.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Laik0
Stálý člen
20. 9. 2008   #14
-
0
-

To pawlik : Áno,viem nejde skombinovať 5 krúžkov + bojové umenie + ŠJŠ + učenie + PHP a tvorba CMS no ja makám jak šrúbka a to ešte si mám nájsť na oddych?! Vypustím oddych a ide to lepšie!...Niekedy niečo aj vypustím ale idem!..už sa nemôžem baviťjak decko že sa budem baviť s autíčkami a nič v živote nedosiahnem!...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.239.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
Pche
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
20. 9. 2008   #15
-
0
-

Jsem na straně Laika. Ano, možná nění nějak úžasný, ale hledá lidi kvůli tomu, aby začali nějaký projekt. Někteří nejsou takoví egoisti jako ty pawliku a někteří se rádi něco přiučí. Už tím že na tom budou dělat. Třeba to nevyjde, ale výsledky to mít bude.
S těmi tvými poznámkami můžeš jít víš kam a radši už se do ničeho nepleť, když nemůžeš nic udělat. Za všechno bys hned chtěl prachy a stejně nic neumíš. Neumíš ani pořádně češtinu. Prosímtě podívej se na své příspěvky a zamysli se nad sebou. A řekni sám, co ty umíš? Co jsi dokázal?

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.208.235.–
pawlik0
Grafoman
20. 9. 2008   #16
-
0
-

To Pche :
Někteří nejsou takoví egoisti jako ty pawliku a někteří se rádi něco přiučí.
Jestli ti tak připadám, omlouvám se. Já se rád něco přiučím, ale na projektech, které se mi zdají prespektivní. A osobně se mi zdá, že Laik nemá dostatek zkušeností(já možná také ne - jsem o dva roky mladší než Laik), aby ten projekt vedl. Na CMS nestačí mít za sebou pár indexů...

S těmi tvými poznámkami můžeš jít víš kam a radši už se do ničeho nepleť, když nemůžeš nic udělat.
OK. Nebudu se plést. Jen se mi zdálo, že tento projekt nemá smysl.

Za všechno bys hned chtěl prachy a stejně nic neumíš.
S tím "co bych z toho měl?" - to byla spíš taková narážka. Samozřejmě umím pomáhat lidem, ať v začátcích nebo v projektech. A z čeho soudíš, že nic neumím? PHP se učím cca 2. rokem.

Neumíš ani pořádně češtinu.
To na fóru neplatí, chyba - je to dement. Ale ty o větu později jsi napáchal Prosímtě bez mezery. Teprve v primě jsem měl první dvojku z češtiny.

Prosímtě podívej se na své příspěvky a zamysli se nad sebou.
Dívám se. Možná jsem byl moc krutý, ale že někdo, kdo podle podpisu umí trochu PHP jde na CMS...

A řekni sám, co ty umíš? Co jsi dokázal?
Portál s miliony lidmi jsem nevytvořil. Spíš jednoduchý magazín, projekt online hry, několik her v Game Makeru, pár prográmků v Pythonu a možná něco přibude, až se doučím C++. O tvorbě vlastního CMS jsem uvažoval, ale řekl jsem si, že to počká do nějakých prázdnin, kdy budu mít více času.

Mám pocit, že témat typu "Lidi připojte se, uděláme díru do světa" tu již bylo dost. Navíc kdybych CMS dělal jen já, bylo by jen na mne, co tam bude. Mezitím co nyní by všechno šlo přes Laika a zpomalil se vývoj. Mám pocit že podobně dopadl nějaký Ajax textový editor, který odkoupil Google(na název si nevzpomenu).

Prostě jsem normální člověk a byl bych rád, kdybys to tak bral.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
20. 9. 2008   #17
-
0
-

Zkus si nejdriv naprogramovat treba jednoduchy blog, na to navic nepotrebujes lidi.

Vis co, dam si tu praci a vypisu ti, co na takov CMS potrebujes.

1) Znalost MySQL. mel bys ovladat alespon tyhle featury:
- zakladni typy joinu (vcetne left joinu)
- vztahy v databazich, nejlepe pomoci vzdalenych klicu
- indexy
- grouping, agregatni funkce
- transakcni zpracovani
- pravdepodobne bude potreba nejaka forma hierarchicke struktury
2) Zpracovani a kontrola formularu
3) OOP vcetne teoretickeho zakladu a schopnosti korektne navrhnout objekty
4) Zaklady bezpecnosti (obrana proti SQLinjection a tak)
5) Autentifikace, prace se sessions
6) Schopnost algorytmizovat alespon stredne tezke ulohy (v kontextu PHP), napriklad strankovani je velmi pekna uloha, u ktere se zacatecnik poradne zapoti. A to jeste prvni pokus v 99% pripadu za nic nestoji (tohle vim ze zkusenosti - a priznavam, ze i vlastni)
7) Samozrejme schopnost psat cisty, okomentovany a logicky strukturovany kod

Uz mi dochazeji napady, dalsi veci se ale urcite najdou.

Upozornuju, ze vsechny tyhle veci potrebujes i na napsani o trosku lepsiho nez uplne zakladniho blogu. A tam se porad moc neda mluvit o nejakem CMS. CMS obnasi kompletni spravu struktury a obsahu, samblonovy system, pristupova prava atd.

Jestli vsechny tyhle veci neovladas, nebo nejses schopen okamzite ovladnut (jeden z tech bodu se prominout da, 4 uz ne), tak budes pro tym jenom pritezi a budou travit vice casu s ucenim tebe nez z kreativni praci.

Ber to jako checklist, co musis umet, ne jako pokus o to delat chytreho, nebo te snad ucit, to musis sam.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Laik0
Stálý člen
21. 9. 2008   #18
-
0
-

3) OOP - no problem...OOP robím celý deň...
4.) Session poznám - no problem
5) Formulár a kontrola - no problem
6.) MySQL - no problem iba potom SQLinjection musím doštudovať...a so SSL nerobím...
a co se týka kódu...cistej jop...ale ne okomentovaný resp. komentujem už len vo výnimočných situáciach...
A čo sa týka blogu...DOBRÝ NÁPAD...ale nerobím projekt ktorý nemá ani hlavu a ani pätu...
To pawlik:
těmi tvými poznámkami můžeš jít víš kam a radši už se do ničeho nepleť, když nemůžeš nic udělat.
OK. Nebudu se plést. Jen se mi zdálo, že tento projekt nemá smysl.

Len sa ti zdalo že nemá zmysel...aha...mne sa zdá že hrať CoD (prvá verzia) 8 krát za deň tiež nemá zmysel...ale keď to niekto robí tak prečo ho v tom nenechať a nech si baví...
Neumíš ani pořádně češtinu.
To na fóru neplatí, chyba - je to dement. Ale ty o větu později jsi napáchal Prosímtě bez mezery. Teprve v primě jsem měl první dvojku z češtiny.

Teraz sa tu nemusíte hádať na dokonalosti...hauk...
A řekni sám, co ty umíš? Co jsi dokázal?
Portál s miliony lidmi jsem nevytvořil. Spíš jednoduchý magazín, projekt online hry, několik her v Game Makeru, pár prográmků v Pythonu a možná něco přibude, až se doučím C++. O tvorbě vlastního CMS jsem uvažoval, ale řekl jsem si, že to počká do nějakých prázdnin, kdy budu mít více času.

No vidíš!...Máš tu príležitosť ale radšej nie...lebo na smetisku musí byť iba jeden kohút a srrry pawliku ale mne sa zdá že je to pravda ale ty chceš byť leaderom svojho projektu a hotovo...Napoleónsky syndróm...
Někteří nejsou takoví egoisti jako ty pawliku a někteří se rádi něco přiučí.
Jestli ti tak připadám, omlouvám se. Já se rád něco přiučím, ale na projektech, které se mi zdají prespektivní. A osobně se mi zdá, že Laik nemá dostatek zkušeností(já možná také ne - jsem o dva roky mladší než Laik), aby ten projekt vedl. Na CMS nestačí mít za sebou pár indexů...

Čo je to podľa teba perspektíva?...To,že ja urobím polovicu projektu a ty sa pridáš a urobíš jednu tretinu z toho je fakt dobrá perspektíva...napríklad ja sa pridám do skupiny phpBB vyvojárov a ja urobím hoci len jeden mód tak už budem ten najlepší človek lebo som niečo urobil pre phpBB ?...to je dobrá perspektíva...JE TO TEAM WORK!...KAŽDÝ DOSTANE SVOJU PRÁCU!...BUDEM JU ROZDEĽOVAŤ spravodlivo ale keď mi budeš hovoriť že si toho urobil už dosť a ostatní málo tak to je fakt good...toto je jeden z mojích NAJDLHŠÍCH PRÍSPEVKOV...A aby si sa zase nenarazil na môj podpis tak ho poopravím...hauk...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.225.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
Earl Cash0
Věrný člen
21. 9. 2008   #19
-
0
-

misto toho obhajovani se, jsi mohl davno zacit makat, aby jsi dokazal, ze to neni jen dalsi zbytecny projekt, ktery po par dnech/tydnech zahyne...to se pak hledaji spolupracovnici o chlup lepe a hlavne se te nevyptavaji na zkusenosti a predesle prace - staci totiz jeden pohled do zdrojaku...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.85.184.–
Oh my goodness, shut me down! Machines making machines. How perverse. (C-3PO)
Laik0
Stálý člen
21. 9. 2008   #20
-
0
-

Áno,pracujem už na tom!...takže pokiaľ nesedíte pri mne tak ani neviete!...práve robím ACP!...takže asi toľko...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.225.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
21. 9. 2008   #21
-
0
-

Rad uvidim nejaky kod. Napriklad to tvoje OOP :)

A bez komentovani se v tymu pracovat neda, ver mi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.30.238.–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
pawlik0
Grafoman
21. 9. 2008   #22
-
0
-

To Laik :

Napoleonsky syndrom? Jak už jsem říkal. Nebudu se ti do toho plést. A nemá cenu se s tebou hádat.
btw: Call of Duty a teamové programování je něco jiného. Call of Duty když tě přestane bavit, tak na tom není nic špatnýho. Ale když tě přestane bavit vývoj nedokončeného CMS, tak je to horší. Nechci se dál s tebou hádat, nebo to neskončí ani po třetí světový válce.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Laik0
Stálý člen
21. 9. 2008   #23
-
0
-

Tak tu aspoň vidíš že ja som zlý nepriateľ ale dobrý priateľ!...a To CommanderZ: Bude aj to...ale nestíham všetko !...

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.225.–
Ovládam CSS,(X)HTML,trochu PHP a rýpem sa teraz vo VB
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Hladam programatora — založil Redix

Hladam Grafika — založil Rudooo

Hladam programatora v C — založil matogroso

Hľadám pomocníkov — založil Xmanik

Hľadam projekt - C# C++ — založil mephi

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý