Zmena profilu a zobrazovanie v Opere – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Zmena profilu a zobrazovanie v Opere – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comZmena profilu a zobrazovanie v Opere – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

pali60
Newbie
28. 9. 2008   #1
-
0
-

Už dávnejšie som si všimol, že mi nejde zmeniť avatar, podpis a aj niektoré iné veci v profile.
Druhá vec je, že používam Operu, keď som odhlásený tak sú iba niektoré veci inak ako by mali, ale keď sa prihlásim tak sa začne menu dávať pod stránku namiesto vpravo a podobné veci. (Používam Operu 9.52)

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.119.232.–
Python::PHP::C/C++::Visual Basic::C#[br]KEEP SMILING =D
pawlik0
Grafoman
28. 9. 2008   #2
-
0
-

To pali6 : na změny v profilu jsem si nepřímo stěžoval již v minulém nebo předminulém vlákně v O portálu, návrhy na změny a vylepšení….

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
29. 9. 2008   #3
-
0
-

To pali6 : To pawlik : Ukládání údajů v profilu bylo opraveno, děkuji za upozornění.
Na opravě zobrazení se pracuje; cca do měsíce. Co se týče Opery samotné, jedná se o silně alternativní prohlížeč (i když pro něj optimalizuju také).

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.25.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
pawlik0
Grafoman
29. 9. 2008   #4
-
0
-

To Curo : Co se týče Opery samotné, jedná se o silně alternativní prohlížeč (i když pro něj optimalizuju také).
I ty, Curo? ;-) Sice používám firefox, ale je postupem času, kdy většina IEčkařů 'vymře' a lidstvo bude vybírat mezi FF a Operou. Opera se mi samotná líbí nejvíc, ale firefox pouštím spíš ze zvyku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.113.87.–
Sa Nata A Na. Howgh
Spectator0
Věrný člen
29. 9. 2008   #5
-
0
-

To pawlik : Možná se budeš divit, ale Operu ve světě v podstatě nikdo nepoužívá. U nás je velmi oblíbená, ale jinak ... Já jí používám také.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.176.230.–
. . .
pawlik0
Grafoman
29. 9. 2008   #6
-
0
-

To Spectator : se statistikami opery ve světě nejsem seznámen. Ale zastoupení opery nevím kde jsem četl nějakých 5% a to asi kvůli tomu, že 60% lidí neví, co to opera je.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.42.151.–
Sa Nata A Na. Howgh
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Podobná vlákna

Zobrazovanie z mysql — založil Codemaster

Zobrazovanie zoznamu v IE 6 a IE7 — založil radypala

Chyba v opeře — založil Janina

Widgety v Opeře — založil Proxymus

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý