Hledám grafika – Hry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hledám grafika – Hry – Fórum – Programujte.comHledám grafika – Hry – Fórum – Programujte.com

 

Martin
~ Anonymní uživatel
1600 příspěvků
5. 10. 2008   #1
-
0
-

Čau,

sháním grafika, který by si chtěl vytvořit vlastní hru - plošinovku.
Engine budu mít hotový do konce roku (C++/OpenGL) a rozhodně to nebude nějaká neohebná spatlanina. Jsem profi programátor a už jsem jeden docela dobře funkční 2D engine udělal. Teď ale chci něco, co nejen bude chodit, ale bude dobře konfigurovatelný a bude mít plnou sadu editačních nástrojů, takže level design i práce s grafikou bude klikací záležitost (C++/QT) a ne zásahy do kódu.

Důvod proč si dělám nový engine je, že chci mít ve hře legrácky typu noční level, kdy je panáček dynamicky nasvěcován hořícími ohni, nebo třeba že nevykreslím nějakou budovu v průřezu, ale celou včetně fasády, která se zprůhlední poté, co dovnitř ten panáček vleze apod.

Bohužel nejsem grafik, takže engine si ohlídám sám, ale potřebuji někoho, kdo mi do hry bude kreslit grafiku, aby to za něco stálo. Samozřejmě počítám s tím, že herní příběh i level design budeme dělat spolu...

Pokud máte někdo zájem, tak mi dejte vědět na flatengine@seznam.cz nebo sem na fórum, ale pokud od zveřejnění příspěvku uplynula delší doba (třeba půl roku), tak už rovnou pište na mail, rád se s vámi pobavím o případné spolupráci...


Mějte se!

Martin

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.105.–
SPIRIT0
Newbie
6. 10. 2008   #2
-
0
-

Ahoj nejsem zrovna grafik ale něco zvládnu ale mám dost kontaktu takže by pro mě vždy něco nakreslili tak jestli mohu nějak pomoc

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.150.166.–
Zatím se jen učím
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
8. 10. 2008   #3
-
0
-

To SPIRIT : Čau, jsem rád, že jsi se ozval. Myslím, že bychom si v první řadě měli ujasnit představy - co od toho každý očekáváme a kolik času/úsilí tomu chceme věnovat.

Má momentální představa je taková, že engine rozchodím přes Vánoce. To znamená, že bychom zatím řešili příběh, jak to pojmeme, atd. - zkrátka základní rysy hry jako takové (nikoli programu). Taky uvidíme, jestli se nenajde ještě někdo, kdo by si chtěl udělat hru...

Napíšu ti něco obšírnějšího mailem a uvidíme...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.105.–
tanned880
Super člen
9. 10. 2008   #4
-
0
-

Ahoj, no sice nejsem profesionální grafik ale něco umím, 3dsmax 25% a photoshop 10% :D, ale je zde bonus, mám skušenisti z vívojem 3D her..........hry :") CSharp.NET Ale i 2D, heeer.

Problém:
Sem na škole, jako asi většina z vás, a moc extra času nemám, jak kdy, jeden den vůbe a jiný den hafec. Tak jestli chceš tak se ozvi.

TANNED88@CENTRUM.CZ

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.14.–
yaqwsx+9
Posthunter
9. 10. 2008   #5
-
0
-

To tanned88 : S tvojí češtinou, tě asi nikdo nevezme (neber to osobně a omlouvám se za OT)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.83.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
9. 10. 2008   #6
-
0
-

yaqwsx napsal:
To tanned88 : S tvojí češtinou, tě asi nikdo nevezme (neber to osobně a omlouvám se za OT)



Češtinu neřeším, hlavní je, když máš snahu a nejsi úplné poleno...
A co se času týče, tak hodlám ten projekt držet v realistických mezích. Už jsem nedodělal dost her na to, abych věděl, jak velké oči na začátku vystřídá ztráty zájmu na konci...
Hru chci udělat v základní formě (plně funkční singleplayer bez složitých vychytávek) a postupně ji rozšiřovat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.101.105.–
Martin
~ Anonymní uživatel
1600 příspěvků
10. 10. 2008   #7
-
0
-

Martin napsal:
Čau,

sháním grafika, který by si chtěl vytvořit vlastní hru - plošinovku.
Engine budu mít hotový do konce roku (C++/OpenGL) a rozhodně to nebude nějaká neohebná spatlanina. Jsem profi programátor a už jsem jeden docela dobře funkční 2D engine udělal. Teď ale chci něco, co nejen bude chodit, ale bude dobře konfigurovatelný a bude mít plnou sadu editačních nástrojů, takže level design i práce s grafikou bude klikací záležitost (C++/QT) a ne zásahy do kódu.

Důvod proč si dělám nový engine je, že chci mít ve hře legrácky typu noční level, kdy je panáček dynamicky nasvěcován hořícími ohni, nebo třeba že nevykreslím nějakou budovu v průřezu, ale celou včetně fasády, která se zprůhlední poté, co dovnitř ten panáček vleze apod.

Bohužel nejsem grafik, takže engine si ohlídám sám, ale potřebuji někoho, kdo mi do hry bude kreslit grafiku, aby to za něco stálo. Samozřejmě počítám s tím, že herní příběh i level design budeme dělat spolu...

Pokud máte někdo zájem, tak mi dejte vědět na flatengine@seznam.cz nebo sem na fórum, ale pokud od zveřejnění příspěvku uplynula delší doba (třeba půl roku), tak už rovnou pište na mail, rád se s vámi pobavím o případné spolupráci...


Mějte se!

Martin



Tak asi bych mel upresnit o co mi jde ;-)
Ma predstava je 2D plosinovka klasickeho typu, tedy panacek skakajici po plosinkach (ala Super Mario Bros). Pokud by se do konce mesico naslo vice lidi, kteri by chteli neco trochu jineho (napr. MMORPG ve 2D svete - je to jeste plosinovka?) tak bych se tomu nebranil, ale pokud se tak nestane (dam vedet) tak plati ta klasicka plosinovka a shanim tedy grafika pro kresleni 2D postavicek (animace pohybu a pod.).

Nemusite mit vlastni vyvojove nastroje, nemusite mit jasnou predstavu co chcete delat a nase spoluprace se nemusi omezovat jen na grafiku. Vse je otazka domluvy, takze pokud uvazujete o tom, ze si zkusite udelaty hru, tak dejte vedet a pokecame si - za to nic nedate...

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.29.77.–
Anonymní uživatel
~ Anonymní uživatel
0 příspěvků
14. 4. 2009   #8
-
0
-

Čau, tak co už máš ten engine hotový ? Hoď jsem nějakou ukázku ať se koukneme co jsi vytvořil za "legrácky", mě by to třeba zajímalo

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.100.–
daemontus
~ Anonymní uživatel
26 příspěvků
11. 5. 2009   #9
-
0
-

No, ak si sa este nerozhodol, tak by som tiez rad s niecim pomohol - mam celkom dobre skusenosti s blendrom(obdoba 3ds max, ale to asi viete + to ze je to 3d program neznamena ze sa hodi len pre 3d hry), slabsie s photoshopom, ale rychlo sa ucim. Takisto mam dobu fantaziu a napady - aspon myslim, ale snad hej. Prace na webe nemam zatial publikovane, ale na vyziadanie zaslem. Pomaly som sa zacal ucit programovat (Python, C++, trochu HTML) lebo som tiez chcel vymysliet nieco podobne, ale chybal mi programator.
Kontakt: e-model@tym.sk (blizsie info poskytnem ak budes mat zaujem - mam aj skype a icq)
P.S. - som slovak a grafiku zatial oficialne nestudujem ani som nestudoval, ale v buducnosti planujem.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.135.242.–
Milkomax
~ Anonymní uživatel
51 příspěvků
12. 5. 2009   #10
-
0
-

Necital som komentare ale reagujem som 3D grafik ak mozem pomôct tak napis na mail :milkomaxx@gmail.com

Nahlásit jako SPAM
IP: 147.232.182.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Hledám grafika :) — založil Jakub Jizba

Hledám 3D grafika — založil Perry

Hledám grafika — založil Michi

Hledám 3D grafika — založil tečka

Hledám grafika — založil GunSpawn

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý